Andrzej Gołota

i

Autor: SE Andrzej Gołota

Miłe chwile mistrza

Andrzej Gołota nie mógł odmówić sobie tej przyjemności. Jego żona wszystko pokazała, wielu może o tym tylko pomarzyć

2023-01-23 15:59

Andrzej Gołota na zawsze zapisał się w pamięci tysięcy fanów boksu w Polsce. Na przełomie wieków był najlepszym polskim pięściarzem i mocno wierzono, że zdobędzie pas mistrzowski w królewskiej kategorii. Ta sztuka mu się nie udała, ale mimo tego kibice z rozrzewnieniem wracają pamięcią do czasów, gdy Gołota walczył w ringu. A dzięki wpisom jego żony, Marioli Gołoty możemy dowiadywać się, jak aktualnie wiedzie się byłemu pięściarzowi. Okazuje się, że na brak zajęć nie narzeka.

Obecnie mało jest w polskim boksie powodów do radości, bo wielu rodzimych pięściarzy jest daleko od największych sukcesów. Choć raz na jakiś czas zdarza się walka mistrzowska z udziałem reprezentanta biało-czerwonych, bardzo często kończy się ona niekorzystnie dla naszego zawodnika. Za czasów Andrzeja Gołoty sytuacja wyglądała zdecydowanie inaczej i sam "Andrew" dostarczał ogromnych emocji podczas największych gal.

Andrzej Gołota i aktywny wypoczynek. Radość widać na twarzy

Miał okazję rywalizować z zawodnikami, których znał cały świat. Sam Gołota również był popularny i to nie tylko w Polsce, gdzie kibicowały mu miliony. Pięściarz z Warszawy stoczył wiele świetnych pojedynków, choć wpadek również nie brakowało. Ale dzięki wielu pozytywnym emocjom kibice nie zapominają o byłym zawodniku i chętnie dowiadują się, jak aktualnie mu się wiedzie.

Gołota wybrał się na narty. Tak spędza wolny czas

A informacji o 55-latku dostarcza jego żona, Mariola Gołota. Ukochana mistrza prowadzi profil na Instagramie, na którym co jakiś czas publikuje zdjęcia z życia Gołoty. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, że były pięściarz wybrał się na narty. W Stanach Zjednoczonych śniegu nie brakuje, a tego samego nie można było powiedzieć o polskich górach i wielu narciarzy musiało obejść się smakiem. Gołota natomiast na fotografiach wygląda na zadowolonego z takiej formy spędzania wolnego czasu.

8. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk: Łaszczyk zleje Ferrariego. Oddzieli chłopców od mężczyzn
Najnowsze