Ewa Brodnicka, Viviane Obenauf

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Ewa Brodnicka, Viviane Obenauf

Brutalny mord!

Była rywalka Ewy Brodnickiej trafi za kratki na 16 lat. Pobiła na śmierć swojego męża, uderzyła go 19 razy

2022-12-20 14:01

Szokujące informacje na temat byłej pretendentki do pasa mistrzyni świata w boksie. Viviane Obenauf biła się o tytuł organizacji IBF w 2018 roku. Teraz kilkanaście lat będzie oglądać świat zza krat. Została skazana na 16 lat więzienia za zabójstwo męża. Brazylijka miała uderzyć go 19 razy. Nie z pięści, a przy użyciu... bejsbolowego kija.

Brazylijka Viviane Obenauf (14-6, 7 KO) ma poważne problemy z prawem. Została skazana przez sąd za brutalne pobicie męża ze skutkiem śmiertelnym. Według szwajcarskich mediów, 61-latek został znaleziony w ich mieszkaniu martwy. Śmierć miała nastąpić po brutalnym ataku kijem bejzbolowym. Jak donosi BoxingScene.com, Obenauf miała uderzyć go 19-krotnie, choć utrzymywała, że jest niewinna.

Nie żyje słynny sędzia! Miał 79 lat, należy do "Międzynarodowej Galerii Sław Boksu"

Była rywalka Brodnickiej zabiła męża. Viviane Obenauf skazana na 16 lat więzienia

Viviane Obenauf została skazana na 16 lat więzienia za brutalne morderstwo. Do mordu doszło w grudniu 2020 roku w Interlaken w Szwajcarii. Według "Blicka", doszło do sprzeczki, która miała być wywiązana po dyskusji na temat ciąży przez sztuczne zapłodnienie.

Viviane Obenauf walczyła w ringu 20-krotnie, w tym kilka razy z reprezentantkami Polski. Na gali w Ergo Arenie przegrała z Ewą Brodnicką, mistrzynią świata w boksie. Sama toczyła starcie o pas organizacji IBF czy IBO.

Tragiczna śmierć brata Przemysława Salety! Woda wyrzuciła ciało na brzeg, potrzebna była identyfikacja zwłok

Kim jest pięściarka Viviane Obenauf?

Pięściarka z Brazylii pojechała na Igrzyska Olimpijskie jako gimnastyczka. Ostatecznie zmieniła jednak swoją profesję na boks.

Ewa Brodnicka szczerze o zarobkach w boksie i freak-fightach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze