Przemysław Runowski i Patryk Semeniuk

i

Autor: Madness Cage Fighting Przemysław Runowski i Patryk Semeniuk

Gala 10 marca w Łęcznej

Ciekawa walka na gali Madness Cage Fighting 8! Kto będzie górą - pięściarz czy zawodnik MMA?

Przed nami kolejne starcie świata boksu ze światem MMA! W walce wieczoru gali Madness Cage Fighting 8 utytułowany pięściarz Przemysław Runowski (22-2, 6 KO) zmierzy się z doskonale zapowiadającym się prospektem polskiego MMA – Patrykiem Semeniukiem (1-0-0, MMA).

Zawodnicy zmierzą się w formule boksu w klatce (ang. cage boxing), w rękawicach do MMA. Formuła ta gwarantuje szybkie i dynamiczne akcje, wysokie tempo walki, a także ryzyko, że każdy cios to potencjalny nokaut. Przemysława Runowskiego kibicom boksu przedstawiać nie trzeba – czterokrotny mistrz Polski, aktualny mistrz IBO Intercontinental w wadze półśredniej, wielokrotny reprezentant Polski w turniejach krajowych i międzynarodowych.

Runowski - Semeniuk na gali Madness Cage Fighting 8

Zawodnik z dużym doświadczeniem oraz wysokimi umiejętnościami technicznymi tym razem będzie mógł sprawdzić swoje zdolności w nowych warunkach, do których nie jest łatwo się przystosować. Jego rywal, Patryk Semeniuk, doświadczenie w klatce MMA zdobywał w wielokrotnych bojach amatorskich, tocząc tam ponad 40 walk. W zawodowym MMA postawił już pierwsze kroki i stale szuka kolejnych wyzwań. Zawodnik reprezentujący miasto Puławy, reprezentant Polski w mistrzostwach Świata IMMAF, doskonale odnajduje się w grze parterowej, jednak w formule boksu w klatce jego arsenał będzie ograniczony jedynie do uderzeń.

Gala Madness Cage Fighting 8 już 10 marca

Dla obu zawodników będzie to nowe środowisko walki i nowe doświadczenie sportowe. Który z nich wyjdzie zwycięsko z tego boju? Zwycięży doświadczenie bokserskie czy doświadczenie w klatce? Wszystko wyjaśni się już 10 marca 2023 r. na gali Madness Cage Fighting 8.

Wasz wywiad z Kamilem Łaszczykiem. Bokser odpowiedział na pytania widzów KoloSEum.
Najnowsze