"Diablo" Włodarczyk KPI z Artura Szpilki. Jawnie wytyka mu TCHÓRZOSTWO?!

2020-11-21 18:42 PSt
Krzysztof Diablo Włodarczyk vs. Artur Szpilka
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Krzysztof "Diablo" Włodarczyk vs. Artur Szpilka

O potencjalnej walce pomiędzy Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem oraz Arturem Szpilką mówi się od wielu lat. Kilka miesięcy temu gruchnęła informacja, że długo wyczekiwane starcie pomiędzy oboma pięściarzami odbędzie się w 2021 roku. Do tej pory brakuje jednak oficjalnego potwierdzenia. Pojedynek wciąż stoi zatem pod znakiem zapytania.

Informacje o możliwym starciu „Diablo” ze Szpilką zaczęły pojawiać się w maju bieżącego roku. Negocjacje w tej sprawie miał rzekomo prowadzić promotor Andrzej Wasilewski, a sam Włodarczyk wspominał, że obaj pięściarze spotkają się w ringu w 2021 roku. Od tamtej pory nie pojawiły się jednak żadne konkretne informacje. Bokser zastanawia się nawet, czy jego rywal… nie wystraszył się walki. – Jestem gotowy na to starcie. Tylko jakoś nie mogę się doczekać. Zastanawiam się, czy Artur się nie wydygał – mówi „Diablo”, cytowany przez Przegląd Sportowy.

Polak straszy Fury'ego WIELKIM MŁOTEM! [ZDJĘCIE]

39-letni bokser postanowił odnieść się także do potencjalnego honorarium za walkę ze „Szpilą”. - Pieniądze schodzą na dalszy plan. Oczywiście byłyby dla mnie istotne, ale ważniejsze jest spotkanie w ringu – zaznaczył.

Artur Szpilka wyszedł z WIĘZIENIA! Przysłali po niego luksusową limuzynę z MORZEM alkoholu [ZDJĘCIA]

Pojedynek obu pięściarzy zapowiadany jest od długiego czasu. W dawnych czasach obaj byli członkami tego samego klubu. Poróżnił ich jednak konflikt na tle osobistym. Stopniowa eskalacja doprowadziła do sytuacji, w której dziś obaj bokserzy pałają do siebie szczerą nienawiścią. Wielokrotnie dawali temu zresztą wyraz na łamach mediów. Gdyby walka ostatecznie doszła do skutku, zapewne odbyłaby się w wadze junior ciężkiej. 31-letni Szpilka w zeszłym roku podjął bowiem decyzję o opuszczeniu kategorii ciężkiej, przenosząc się do niższej dywizji.

Najnowsze