Ewa Brodnicka ćwiczy martwy ciąg... TOREBKĄ [ZDJĘCIE]

2020-03-26 18:54 FAN
Ewa Brodnicka
Autor: INSTAGRAM Ewa Brodnicka

Pięściarka Ewa Brodnicka, jak mało kto, potrafi wzbudzić wokół siebie zainteresowanie. Nasza mistrzyni świata w boksie umieściła w Internecie gorące zdjęcie, na którym widać jak w kusym stroju ćwiczy przy użyciu... torebki. Fotka szybko stała się hitem Internetu, a fani pięknej pięściarki prześcigają się w komplementach.

"Czasy, w których luksusowa torebka może posłużyć co najwyżej do ćwiczenia martwego ciągu" - napisała pod zdjęciem Brodnicka. Oczywiście, rekwizyt został wykorzystany na potrzeby sesji zdjęciowej, ale "Kleo" opowiedziała nam jak naprawdę radzi sobie w trudnych czasach pandemii koronawirusa.

Ewa Brodnicka KUSI ciałem w bikini. TO zdjęcie podbija Internet!

Na początku marca Brodnicka obroniła po raz piąty pas WBO wagi superpiórkowej, ale nie osiadła na laurach, tylko codziennie dba o formę. - Aktywność fizyczna jest wskazana, ale zachowuję wszelkie środki ostrożności. Biegam po lesie, zachowując odpowiednią odległość od ludzi, po każdym powrocie do mieszkania dezynfekuję klamki. Ćwiczę też w domu na specjalnej macie - tłumaczyła.

Mike Tyson uprawiał SEKS z matkami partnerek

Od niedawna "Kleo" zaczęła też uprawiać jogę i medytować. Nadmiar wolnego czasu zapełniają jej także rozmowy z bliskimi przez Internet i zabawy z trzema uroczymi pieskami. - Słyszałam, że niektórzy usypiają swoje zwierzaki, bo boją się zarażenia. To niedorzeczne! Psy nie przenoszą koronawirusa! Jesteśmy przebodźcowani informacjami na temat pandemii, dlatego apeluję "wyłączcie fake newsy, włączcie myślenie" - powiedziała zdecydowanie Brodnicka.

Tomasz Adamek: Walka z Przemysławem Saletą? Będzie inny przeciwnik [WIDEO]

"Kleo" z natury jest optymistką, dlatego wierzy, że pandemia wkrótce ustanie, a wtedy będzie mogła kontynuować karierę. Kolejny pojedynek ma stoczyć w USA z niepokonaną Mikaelą Mayer. - Walka w Stanach zawsze była moim marzeniem, dlatego zróbmy to! Już żyję tym pojedynkiem - ekscytowała się Brodnicka.

Czym jest "martwy ciąg"?

To jedno z podstawowych ćwiczeń kulturystycznych, polegające na podnoszeniu z podłoża ciężaru (np. sztangi) do momentu wyprostowania pleców oraz nóg. Ćwiczenie to angażuje prawie wszystkie mięśnia ciała, z naciskiem na dolną część m.in. mięśnie pośladkowe, czworogłowe uda, grzbietu czy brzucha.

Najnowsze