Mike Tyson uprawiał SEKS z matkami partnerek. "Pier**m się z ich matkami i siostrami"

2020-03-26 13:29 MD
Mike Tyson
Autor: EastNews Mike Tyson

Mike Tyson bez wątpienia należy do grona najsławniejszych bokserów na świecie. W parze z sukcesami sportowymi długo szło jednak u niego także zachłyśnięcie się bogactwem oraz wspaniałą karierą. W ramach podcastu "Hotboxin" pięściarz wyznał niezwykłe historie z czasów, gdy piął się po kolejnych szczeblach bokserskiego świata.

Obecny 53-latek pokazywał swoje ponadprzeciętne umiejętności od naprawdę wczesnego wieku. Po raz pierwszy mistrzem świata wszechwag zawodowców został bowiem już jako 20-latek. Na jego koncie widnieją cztery tytuły mistrzowskie najważniejszych federacji bokserskich: World Boxing Council, World Boxing Organization, International Boxing Federation i World Boxing Association. Nic dziwnego, że stał symbolem ogromnej potęgi.

Kolejny złoty biznes Mike'a Tysona. Zarabia... KILKANAŚCIE TYSIĘCY za GODZINĘ!

Amerykanin nie zawsze zachowywał się właściwie, co po latach doprowadziło go do wyrzutów sumienia. W rozmowie z Eminemem w ramach podcastu "Hotboxin" teraz zdradził kolejne historie. - Trwoniłem kasę. Bawiłem się ze wszystkimi i ze wszystkimi się pie*****m. Pie******m się też z ich matkami, siostrami i kuzynkami. To były niesamowite, szalone orgie Byłem chory, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy. A tym dziewczynom kupowałem jeszcze samochody. I to wielu dziewczynom - zaznaczył.

Tyson bez wątpienia jest postacią nietuzinkową, a takimi wyznaniami sprawia, że ten fakt uwypukla się jeszcze bardziej. Nawet jeżeli były pięściarz nie ze wszystkiego jest teraz dumny...

Najnowsze