Ewa Brodnicka znowu się rozebrała! Pokazała ciało i łydkę napiętą do granic możliwości! [ZDJĘCIE]

2021-04-15 15:51 jwa
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram / ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka to niezwykle popularna w Polsce sportsmenka. Pięściarka swoją sławę zawdzięcza tak samo występom w ringu, jak i zdjęciom na Instagramie. Niejednokrotnie w przeszłości publikowała w sieci zdjęcia, na których pokazywała dość spore fragmenty swojego wysportowanego ciała. Teraz zrobiła to znowu! Wrażenie robią choćby wyrzeźbione łydki Brodnickiej. Nie byłaby sobą, gdyby przy okazji nie skierowała kilku słów do fanów.

Ewa Brodnicka znowu zaskoczyła fanów! Znana w całym kraju pięściarka w ostatnim czasie publikowała regularnie zdjęcia, ale nie odsłaniała na nich swojego ciała, do czego przyzwyczaiła już nas wszystkich. Najwyraźniej czekała na odpowiedni moment, ponieważ teraz jej fotka robi jeszcze większe wrażenie! Na najnowszym zdjęciu, wrzuconym na Instagrama, sportsmenka bez żadnych kompleksów zaprezentowała walory swojego smukłego ciała. W atrakcyjnym bikini pozowała w zapierającym dech w piersiach otoczeniu przyrody. Jednocześnie Ewa Brodnicka pokazała, że po latach ciężkich ćwiczeń może pochwalić się między innymi niezwykle atrakcyjnymi nogami i łydkami. Zdjęcie, o którym błyskawicznie zrobiło się niezwykle głośno, znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Dramatyczne wyznanie Artura Szpilki. Miał ogromne problemy psychiczne. Padły straszne szczegóły

Ewa Brodnicka uwielbia komunikować się z kibicami za pośrednictwem Instagrama. Pięściarka wielokrotnie wchodziła już w interakcję z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. I tym razem postanowiła do zdjęcia dołączyć opis, wywołujący wśród kibiców sporo zamieszania.

Zobacz: Adam Małysz popadł w wielkie KOMPLEKSY z powodu wyglądu i wagi. Wstydziła się go nawet żona Izabela!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze