Coś niepokojącego stało się z twarzą Ewy Brodnickiej?! Fani mocno zaniepokojeni, jest odpowiedź mistrzyni

2021-04-08 9:47 kkn
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w boksie. Była mistrzyni świata, chce znów sięgnąć po pas w wadze superpiórkowej. "Kleo" znana jest nie tylko z wielkich ambicji, ale również z tego, że jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje dużo wyzywających zdjęć. Brodnicka nie ma żadnych oporów, aby chwalić się swoim wysportowanym ciałem. Ostatnia fotografia wywołała jednak lekkie zaniepokojenie u internautów.

Ewa Brodnicka przez długie lata była w posiadaniu pasa mistrzyni świata federacji WBO w kategorii superpiórkowej. Niestety i nasza reprezentantka musiała kiedyś poznać gorycz porażki. Pierwsza przegrana "Kleo" miał miejsce w październiku ubiegłego roku, kiedy to przegrała z Amerykanką, Mikaelą Mayer. O rozstrzygnięciu zadecydowali sędziowie, którzy nie mieli wątpliwości, kto był lepszy w tym pojedynku. Brodnicka pas straciła jednak już przed walką, bo nie wypełniła limitu wagowego. Teraz Polka chce zrobić wszystko, aby ponownie dzierżyć tytuł mistrzyni. Pierwszy krok w tym kierunku postawiła przed kilkoma tygodniami, kiedy to pewnie pokonała Bułgarkę Milenę Kolewą. Fani reprezentantki Polski chętnie oglądają nie tylko jej walki, ale również chętnie zaglądają na jej profile w mediach społecznościowych.

Bardziej SKĄPO się nie dało! Brodnicka znów zaskoczyła na ważeniu [WIDEO]

Tam Brodnicka publikuje sporo odważnych treści. Często możemy zobaczyć jej zdjęcia w strojach kąpielowych, gdzie pięściarka odsłania wysportowane ciało. Oczywiście nie brakuje w Internecie osób, które potrafią przyczepić się do wszystkiego. Jedno z pytań obserwatorów Brodnickiej spotkało się z reakcją byłej mistrzyni. Wymiana zdań nie należała do najprzyjemniejszych. O co chodzi? Sprawdźcie poniżej.

Ewa Brodnicka pokazuje zdjęcie ZZA KRAT! Seksowna bokserka KPI z wyroku?

Najnowsze