Kuba Ptyś Henke, Artur Waluś Walczak

i

Autor: Kamil Gołąbek SE / Instagram Artur "Waluś" Walczak Kuba "Ptyś" Henke, Artur "Waluś" Walczak

Gwiazda TOTALbet Punchdown 5 w szpitalu! Niepokojące informacje przekazał szef organizacji | KOLOSEUM

2021-10-23 9:31

Brutalne pojedynki toczone są nie tylko w boksie i MMA. Także podczas pojedynków na plaskacze potrafi być groźnie! Podczas gali TOTALbet Punchdown 5 pierwszy raz doszło do aż tak niepokojącej sytuacji. Artur „Waluś” Walczak po porażce został przewieziony do szpitala. Niepokojące informacje przekazał Kuba „Ptyś” Henke.

Za nami kolejna gala największej organizacji na policzkowanie na świecie. TOTALbet Punchdown 5 dostarczył kibicom olbrzymich emocji – zwłaszcza za sprawą bardzo efektownych nokautów. Turniej kolejny raz wygrał Dawid „Zaleś” Zalewski, który pokonał kolejnych rywali i efektownym slapem powalił Marcina „Kostrzesia” Kostrzewskiego. Niestety, po gali pojawiły się też niepokojące informacje o tym, że jeden z zawodników trafił do szpitala.

TOTALbet Punchdown 5: „Waluś” trafił do szpitala po walce

Kuba „Ptyś” Henke w rozmowie z „Super Expressem” przyznał, że walki stały na wysokim poziomie, a za wiele nokautów odpowiadało m.in. zmniejszenie stołu. Fani prosili o to, by nieco go zwęzić. Po wylądowaniu na ziemi do szpitala musiał trafić Artur „Waluś” Walczak. Na razie nie wiadomo więcej na temat jego zdrowia.

Zaleś ciężko znokautował Kostrzesia, a potem… Rozbrajające wyznanie mistrza TOTALbet Punchdown 5 | KOLOSEUM

- Czekamy na informację, co z Walusiem, bo miał poważniejszy problem. Dla bezpieczeństwa pojechał do szpitala. Odcięło go mocniej i czekamy na informacje! Trzymamy kciuki, żeby było wszystko ok. Pierwszy raz ktoś musiał jechać do szpitala. Jest twardy i mam nadzieję, że to nic poważnego – mówił po gali jeden z szefów organizacji Punchdown, której sponsorem tytularnym piątej gali była firma TOTALbet.

Sonda
Czy będziesz oglądał galę TOTALbet Punchdown 6?
Najnowsze