Jednak będzie wielka walka Sulęckiego? "Coś się dzieje"

2021-04-14 15:52 Rafał Mandes
Maciej Sulęcki
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Maciej Sulęcki

Kilkanaście dni temu oficjalnie ogłoszono, że 24 kwietnia w El Paso w Teksasie Maciej Sulęcki zmierzy się z Jaime Munguią. Niestety Polak doznał kontuzji i musiał zrezygnować pojedynku. Niewykluczone jednak, że wkrótce dojdzie do tego starcia!

Sulęcki musiał zrezygnować z powodu problemów z plecami. Polaka miał zastąpić D'Mitrius Ballard, jednak on także doznał kontuzji i ostatecznie Meksykanin w kwietniu do ringu nie wyjdzie.

Kolejna rozprawa Krzysztofa Włodarczyka! Wkrótce wyjdzie na wolność [TYLKO U NAS]

Jest jednak duża szansa, że jego kolejnym rywalem będzie... Sulęcki. Przesunięcie pojedynku co najmniej na kolejny miesiąc to dobra wiadomość dla Polaka. Zresztą sam "Striczu" wspomniał o tym, że za drugim podejściem może skrzyżować rękawice z niepokonanym Munguią.

"Coś się dzieje. Jeżeli dobrze pójdzie, to dojdzie do walki z Munguią w późniejszym terminie" - napisał Sulęcki na Facebooku.

Wach pomści Głowackiego? "Na mojej szczęce połamie sobie łokieć"

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze