Joshua - Usyk STREAM ONLINE. Joshua - Usyk w INTERNECIE TRANSMISJA. Joshua - Usyk LIVE ONLINE. Walka Joshua - Usyk GDZIE OGLĄDAĆ

2021-09-24 21:52
Anthony Joshua, Ołeksandr Usyk
Autor: YouTube/ Matchroom Boxing Anthony Joshua, Ołeksandr Usyk

Joshua - Usyk STREAM ONLINE. Joshua - Usyk w INTERNECIE TRANSMISJA. Joshua - Usyk LIVE ONLINE. Walka Joshua - Usyk GDZIE OGLĄDAĆ. Anthony Joshua po blisko roku wraca do ringu! Mistrz wagi ciężkiej będzie miał przed sobą ciężkie wyzwanie, bo podczas gali w Londynie zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem. Reprezentant Ukrainy w przeszłości udowadniał, że może być zaliczany do grona najlepszych pięściarzy na świecie. Joshua - Usyk STREAM ONLINE LIVE. Joshua - Usyk GDZIE OGLĄDAĆ?

Joshua - Usyk STREAM ONLINE. Joshua - Usyk TRANSMISJA w INTERNECIE

Obaj pięściarze swoje ostatnie walki stoczyli pod koniec 2020 roku i obaj wychodzili z nich zwycięsko. Anthony Joshua w starciu z Kubratem Pulevem udowodnił, że nie ma już żadnych śladów po niespodziewanej porażce, jakiej doznał w 2019 roku z Andy Ruizem. Wówczas w szoku był cały świat bokserski. Niepokonany Joshua nagle stracił wszystkie pasy mistrzowskie i zaczęto zastanawiać się, czy to koniec wielkiej historii Brytyjczyka. Ale Joshua nie odpuścił. Szybko zrewanżował się Ruizowi, pasy mistrzowskie wróciły do Wielkiej Brytanii, a sam pięściarz zyskał bardzo cenną lekcję. Czy czegoś nauczył się czegoś na błędach popełnionych w 2019 roku, przekonamy się w sobotni wieczór. Wówczas na Joshuę może czekać ciężkie zadanie. Mistrz świata w wadze ciężkiej skrzyżuje rękawice z nie mniej popularnym Ołeksandrem Usykiem. I choć różnica w warunkach fizycznych pomiędzy zawodnikami jest wyraźna, Ukrainiec niekoniecznie stoi na straconej pozycji.

Joshua - Usyk LIVE ONLINE TRANSMISJA. Joshua - Usyk GDZIE OGLĄDAĆ?

Ołeksandr Usyk największe sukcesy odnosił w kategorii cruiser. Zdobył w niej wszystko, co było do zdobycia i widać było wielką przewagę nad rywalami. Usyk zapragnął jednak czegoś więcej i postanowił przejść do królowej boksu, a więc do wagi ciężkiej. Tu jego atuty są nieco mniej widoczne niż w lżejszej kategorii, ale Usyk wciąż jest bokserem groźnym i szybkim, co pokazał w starciu z Dereckiem Chisorą. Jednak pojedynek z Anthony Joshua będzie dla reprezentanta Ukrainy największym wyzwaniem w karierze.

Walka Anthony Joshua - Ołeksandr Usyk odbędzie się w sobotę 25 września. TRANSMISJA z walki Joshua - Usyk STREAM ONLINE dostępna będzie wyłącznie na platformie DAZN. TUTAJ ZNAJDZIECIE szczegóły tego, jak wykupić subskrypcję. Panowie w ringu powinni pojawić się nie wcześniej niż o godzinie 23:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze