Joshua w samych gaciach z pasją obejmuje ją na plaży. Co ich łączy? [ZDJĘCIA]

2020-01-08 11:52 MD
Anthony Joshua
Autor: EastNews Anthony Joshua

Anthony Joshua w ostatnich tygodniach przeżywa bardzo przyjemne momenty. Pokonując Andy'ego Ruiza w Arabaii Saudyjskiej odzyskał cztery pasy mistrza świata w wadze ciężkiej. Nic więc dziwnego, że teraz zdecydował się ładować akumulatory na rajskich wakacjach. U jego boku pojawiła się tajemniczna kobieta. Czy Brytyjczyk ma nową miłość?

Poprzednie miesiące w życiu Joshuy były bardzo intensywne. Na początku czerwca bokser przegrał w Nowym Jorku z Ruizem poprzez nokaut techniczny i musiał uznać wyższość swojego rywala przełykając ogromną gorycz porażki. Już pół roku później pojawiła się jednak okazja do rewanżu i tym razem Brytyjczyk okazał się lepszy od amerykańsko-meksykańskiego pięściarza.

30-latek obecnie relaksuje się w ciepłych i egzotycznych miejscach, a konkretnie na Barbadosie. Spotkał się tam m.in. z legendą piłkni nożnej, Andrijem Szewczenką, który wypoczywa tam ze swoją rodziną.

Spotkanie z Ukraińcem nie jest jednak głównym powodem, dla którego wakacje Joshuy stają się przedmiotem głośnych spekulacji. Bokser bawi się bowiem na Karaibach z tajemniczą kobietą. Nikt nie wie, czy jest ona jego partnerką czy może członkiem rodziny, ale trudno też oprzeć się wrażeniu, że ze zdjęć bije uczucie, które łączy obie osoby.

Jeśli Joshua wszedł w związek to zapewne wkrótce zdecyduje się pokazać światu swoją wybrankę. Póki co cieszy się jeszcze zasłużonym odpoczynkiem po wielkich emocjach, które przeżywał w ostatnim czasie.

Najnowsze