Kamil Łaszczyk

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Kamil Łaszczyk

Wraca do ringu

Kamil Łaszczyk ma kolejnego rywala! Wraca do boksu po pokonaniu Amadeusza Ferrariego. Wiemy, z kim zawalczy

2023-03-06 18:56

Kamil Łaszczyk wraca do pięściarskich ringów po walce w organizacji FAME MMA z Amadeuszem Ferrarim. Po wygranej w samej końcówce starcia, „Szczurek” zapowiadał powrót do boksu. Kamil Łaszczyk wystąpi na gali MB Boxing Night 15. Poznaliśmy jego przeciwnika. Wszystko stało się już jasne. Z kim zawalczy?

Kamil Łaszczyk wraca do ringu. Pięściarz wybrał się ostatnio na debiut w formule MMA. W FAME MMA pokonał Amadeusza Ferrariego przez techniczny nokaut w samej końcówce trzeciej rundy. Teraz Kamil Łaszczyk wraca do pięściarskiego ringu. Rywalem Polaka będzie pochodzący z Ghany Ayi Aryee.

- Szczurek wraca do ringu! Kamil Łaszczyk wystąpi na gali MB Boxing Night 15. Kamil Łaszczyk (32-0) vs Ayi Aryee (22-2-2). Waga super piórkowa, 8 rund - czytamy na profilu twitterowym MB Promotions.

Kamil Łaszczyk jakiego nie znacie. Gdyby nie boks, byłby pseudo gangsterem i wylądowałby w więzieniu

Kim jest Kamil Łaszczyk? Kiedy jego kolejna walka?

Kamil Łaszczyk jest niepokonanym pięściarzem kategorii piórkowej. Polski zawodnik ma w swoim bilansie 32 wygrane walki. Ostatnio w boksie pokonał Kevina LeonelaAcevedo. Na FAME MMA mierzył się za to z Amadeuszem Ferrarim.

Gala MB Promotions odbędzie się 15 kwietnia 2023 roku w Zgorzelcu.

Sonda
Obejrzysz walkę Łaszczyka w boksie?
Listen on Spreaker.
Najnowsze