Legenda boksu chce spuścić łomot pijącym kawe. Niecodzienna groźba

2020-04-10 9:02 DaO
Ricky Hatton
Autor: East News Ricky Hatton

Jak trudne potrafi być ciągłe przebywanie w domu przekonujemy się na własnej skórze od kilku tygodni. Z powodu pandemii koronawirusa wyjścia w miejsca publiczne powinniśmy ograniczyć do minimum. Wielu z nas tęskni już za normalnym życiem i chce wrócić do czynności, które robiło przed kwarantanną. Ricky Hatton, legenda brytyjskiego boksu, marzy o wyjściu do baru i jednocześnie grozi wszystkim, którzy utrudnią mu kupno piwa.

Od kilku tygodni słyszymy jedynie czego nie możemy robić, albo co powinniśmy zrobić dla ochrony naszego zdrowia. Rozrywka, wypady ze znajomymi, wyjścia do kina to obecnie marzenie wielu. Ale przynajmniej jeszcze przez kilka tygodni będziemy mogli zapomnieć o prowadzeniu normalnego, towarzyskiego życia. Ma to oczywiście swój cel, którym jest ochrona zdrowia i życia swojego i innych.

Największa organizacja MMA na świecie przegrała z koronawirusem. UFC 249 ODWOŁANE!

Społeczna kwarantanna jest uciążliwa przede wszystkim dla tych osób, które wolny czas spędzały poza domem. Wyjście do restauracji, czy baru będzie niebawem wielką nagrodą za tygodnie ograniczeń. Doskonale wie o tym Ricky Hatton, były mistrz świata wagi junior półśredniej i średniej w boksie. Brytyjczyk opublikował ostatnio "zabawną groźbę".

Powstanie film o Adamku? Szukają dublera do scen EROTYCZNYCH [WYWIAD]

Były pięściarz zagroził bowiem smakoszom kawy. - Gdy tylko puby znów będą otwarte i znajdę jakiegoś skurw**** przed sobą, który zajmuje czas barmanowi zamawiając kawę, osobiście spiorę go po łbie - napisał Hatton na Twitterze. Wpis spotkał się z ogromnym odzewem, który w przeważającej mierze był pozytywny. Niektórzy zaproponowali Hattonowi wspólne piwo po zniesieniu restrykcji.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj