Łomaczenko odgraża się Lopezowi: "Chcę go POBIĆ i to dotkliwie". Łomaczenko - Lopez

2020-10-16 14:30 MF
Wasyl Łomaczenko
Autor: East News Wasyl Łomaczenko

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu kibice boksu na całym świecie wstrzymają oddech, gdy do ringu w Las Vegas wejdą Wasyl Łomaczenko (32 l., 14-1, 10 k.o.) i Teofimo Lopez (23 l., 15-0, 12 k.o.), czyli najlepsi obecnie pięściarze wagi lekkiej.

W stawce pojedynku znajdują się cztery pasy najważniejszych federacji, a biorąc pod uwagę umiejętności jednego i drugiego, możemy spodziewać się pięściarskiego spektaklu.

- Nasz pojedynek przejdzie do historii. Teofimo uważa się za gwiazdę, ale nią nie jest. Nie będzie łatwo, ale chcę go pobić i to dotkliwie, za te wszystkie bzdury, które o mnie mówił - odgraża się Ukrainiec, który jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim (2008, 2012). Ostatni pojedynek "Łoma" stoczył w sierpniu ub. roku w Londynie, kiedy to pokonał na punkty w Luke'a Campbella.

Łomaczenko – Lopez: TOP 5 nokautów Lopeza. Gasi światło, a potem rozpoczyna taniec! [WIDEO]

- Niektórzy uważają Wasyla za boga, ale widocznie nie widzą tego, co ja. On był lepszy w wadze piórkowej i super piórkowej, ale waga lekka to moje podwórko. Z każdą walką jestem coraz szybszy i silniejszy. Za mną najlepszy obóz przygotowawczy w karierze i wiem, że mogę go pokonać. Dam fanom nokaut roku! - odpowiada pewny siebie Lopez. Ostatnio organizacja Top Rank przypomniała 5 najlepszych nokautów Amerykanina. Trzeba przyznać, że robi wrażenie, ale czy to wystarczy na bokserski geniusz Ukraińca? Odpowiedź na to pytanie poznamy w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu. Transmisję walki Łomaczenko - Lopez od godz. 2 w Polsacie Sport.

Mariusz Wach o walce z Tysonem Furym: Prędzej czy później do tego dojdzie [WYWIAD]

Najnowsze