Autor: Instagram Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor

Mayweather - McGregor NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? Jak oglądać walkę?

2017-08-27 6:30

Floyd Mayweather Jr. - Conor McGregor NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Jak oglądać LIVE w telewizji i internecie walkę Mayweather - McGregor i galę w Las Vegas w nocy z 25 na 26 sierpnia? Kibice boksu i MMA nie mogą się już doczekać tego pojedynku. Czy walka Mayweather - Mcgregor okaże się hitem czy... kitem? Zobacz, gdzie obejrzeć galę w Las Vegas.

Już w nocy z soboty na niedzielę (25-26 sierpnia) walka, która wywołuje ogromne emocje - Floyd Mayweather Jr. i Conor McGregor wejdą razem do ringu w Las Vegas. Amerykański bokser i irlandzki zawodnik MMA (debiutuje w bokserskim ringu) powalczą w limicie 69,8 kg. - Jestem gotowy na 12 rund wojny i chciałbym pokazać fanom swoje bokserskie umiejętności, ale przecież on nie wytrzyma moich ciosów. Po dwóch rundach będzie po wszystkim - tak McGregor próbuje nastraszyć znanego z genialnej defensywy Mayweathera, ale Amerykanin, słysząc to, tylko uśmiecha się z politowaniem. To on jest zdecydowanym faworytem ekspertów i bukmacherów.

Transmisja PPV w Polsce: Mayweather - McGregor. Cena

Fani boksu, którzy zdecydują się w Polsce obejrzeć płatną transmisję pay-per-view z walki Floyd Mayweather - Conor McGregor, mogą być poniekąd szczęśliwi. Owszem, będą zmuszeni wydać pieniądze na transmisję, ale znacznie mniejsze niż te, które trzeba zapłacić w innych krajach na świecie. Ile kosztuje polskie PPV na walkę Mayweather - McGregor? Cena wynosi 40 złotych.

W jaki sposób wykupić dostęp pay-per-view? Gdzie transmisja?

Walkę pokaże telewizja Polsat. Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy dekoderów satelitarnych obejrzą walkę Mayweather - McGregor bez reklam, po zapłaceniu 40 zł za transmisję PPV. Będzie ona dostępna w jakości HD na kanale 222. Jak ją wykupić? Abonenci mogą:
- Wysłać SMS na numer 7043, w treści trzeba podać: "numer karty dekodera.WALKA"
- Zamówić dostęp przez stronę icok.cyfrowypolsat.pl
- Zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta (801 00 50 50).

Dodatkowo, abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać także z e-platności, bądź możliwości dopisania zakupu transmisji PPV do następnego rachunku.

PPV: Mayweather - McGregor. STREAM w INTERNECIE. Jaka cena?

Dla tych, którzy chcą obejrzeć walkę ONLINE, polecamy skorzystać z platformy ipla.tv. Jest ona dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych i komputerach. Cena PPV za STREAM z walki Mayweather - McGregor też wynosi 40 złotych. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv.

Mayweather vs McGregor: Będzie hit czy kit? Odpowiada Andrzej Kostyra

Mayewather - McGregor. KARTA WALK. Kto jeszcze powalczy na gali w Las Vegas?

To już przesada! Klub ze striptizem zorganizuje walkę karłów Mayweather - McGregor

PONIŻEJ RELACJA NA ŻYWO Z GALI

Andrzej Kostyra VIDEOBLOG: Floyd Mayweather vs Conor McGregor - najdroższa walka wszechczasów?

Roma - Juventus

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Dobrej nocy!

90+4

Wyszedł sam na sam Higuain, lecz całkowicie zmarnował swoją okazję.

90+1

Zakotłowało się w polu karnym Juventusu. Po świetnej akcji Pelegrini uderza nad bramką!

90'

Juventus raczej stara się bezpiecznie dowieźć prowadzenie do końca meczu. Stara się Roma, lecz cwani są zawodnicy Sarriego. Sędzia doliczył pięć minut!

86'

Mnożą się błędy Juventusu. Tym razem Adrien Rabiot gubi piłkę w ciekawie zapowiadającej się akcji.

82'

Na boisku pojawił się Kalinić w miejsce Perottiego.

81'

Szczęsny ratuje skórę Juventusowi! Bardzo dobre wyjście do piłki po akcji Kolarova.

79'

Piłka w siatce po strzale Gonzalo Higuaina. Sędzia nie uznał jednak gola, Argentyńczyk był na minimalnym spalonym!

77'

Aj nie wiele pomylił się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk główkował tuż obok słupka!

73'

Bramka przwyróciła nadzieję gospodarzom. Bardzo ożywiła się gra na stadionie w Rzymie. Roma wspierana gromkim dopingiem mocno atakuje!

70'

Wcześniej zmiany.

Cristante w miejsce Veretouta.

Higuain w miejsce Dybali.

Danilo za Ramseya.

68'

GOL! Pewnie pokonał Szczęsnego Diego Perotti. Roma odrabia straty!

67'

MAMY RZUT KARNY DLA ROMY! Ręką w polu karnym zagrał Alex Sandro po uderzeniu Undera.

65'

Świetna akcja gospodarzy! Najpierw uderzał Dżeko, piłka trafiła w słupek. Kilka sekund później znów było gorąco. Szczęsny popisał się świetną paradą!

62'

Dużo spokojniej grają obie drużyny. Widać, że tempo pierwszej połowy było bardzo wymagające.

58'

Dobrą okazję miał Florenzi, lecz beznadziejnie uderzył piłkę. Futbolówka poleciała wysoko nad bramką Polaka.

54'

Gorąco było pod bramką Wojciecha Szczęsnego. Mancini zamykał dobre dośrodkowanie, lecz nie trafił czysto w piłkę. Roma potrafi być niebezpieczna.

51'

Ostatnie minuty pod dyktando Romy. Kilka rzutów rożnych zawodników z Rzymu. Niestety żaden nie był wykonany poprawnie i nic nie przyniósł gospodarzom.

47'

Piłka z rzut rożnego Juventusu szybko wybita przez obrońców Romy.

46'

Zawodnicy wybiegli już na murawę. Sędzia gwizdkiem rozpoczyna drugą połowę. GRAMY!

PRZERWA

PRZERWA

Cristiano Ronaldo zaliczył bardzo dobrą pierwszą połowę. Strzelił bramkę z rzutu karnego i był bardzo aktywny w ofensywie Juventusu. Popisał się również kilkoma bardzo ładnymi dla oka zagraniami.

PRZERWA

PRZERWA

Nic się nie zmieniło. Juventus prowadzi dwiema bramkami. Czy Rzymianie dadzą radę odrobić straty? Zapraszamy do relacji po przerwie!

45+2

Mięciutko chciał uderzyć nad murem zawodnik Romy. Piłka jednak uderza w jedenego z zawodników.

45'

Cuadrado faulował Perottiego. Żółta kartka dla Kolumbijczyka i świetna okazja Romy. Tuż sprzed pola karnego ustawia piłkę Kolarov.

42'

Dużo spokojniej się zrobiło na stadionie w Rzymie. Tempo meczu zdecydowanie osłabło. Do przerwy zostało kilka minut. Czy któraś z drużyn jeszcze zaryzykuje?

36'

W miejsce kontuzjowanego Zaniolo wchodzi Cengiz Under.

35'

Mamy przerwę w grze. Służba medyczna pomaga Zaniolo, który zapłakany musi opuścić boisko na noszach. Bardzo smutne obrazki widzą dziś kibice w Rzymie.

32'

Zaniolo świetnie ruszył środkiem boiska i został sfaulowany przez De Ligta. Sędzia bez wahania pokazał młodemu Holendrowi żółty kartonik.

30'

Ciężko jest przedostać się Romie przez defensywę Juventusu. Bardzo dobrze funkcjonuje obrona zawodników Sarriego.

26'

Mancini z żółtym kartonikiem za faul na Matuidim.

21'

Za nami szalone dwadzieścia minut meczu. Juventus jest w idealnej sytuacji by dowieźć zwycięstwo do końca.

19'

Niestety potrzebna będzie zmiana. De Ligt w miejsce Demirala.

16'

Leży na murawie i zwija się z bólu Merih Demiral. Doznał urazu gdy lądował na murawie podczas jednej z akcji.

15'

Kolarov faulował Rabiota. Żółta kartka.

14'

Dla Cristiano Ronaldo jest to szósty ligowy mecz z rzędu z przynajmniej jedną bramką. Bardzo dobra forma Portugalczyka.

12'

Były zawodnik Romy - Miralem Pjanić z żółtą kartką.

10'

RONALDOOOOO! Pewny strzał Portugalczyka i mamy 0:2!

10'

Jordan Veretout faulował w polu karnym Dybalę. Zawodnik otrzymał żółtą kartkę.

9'

MAMY RZUT KARNY DLA JUVENTUSU! CO TU SIĘ DZIEJE!

6'

Szybko stracona bramka widać zdenerowała zawodników gospodarezy, którzy dzielnie próbują zmienić wynik. Dobrze się dzisiaj czuje jednak Juventus.

3'

FENOMENALNY początek gości. Sfaulowany był Cristiano Ronaldo. Po rzucie wolnym piłka po głowie Smallinga trafiła do Demirala, który pewnie wykorzystał szansę. JUVENTUS PROWADZI

Zaczynamy! Juventus przy piłce.

Mecz poprowadzi sędzia Marco Guida.

Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 19. kolejki Serie A pomiędzy AS Roma a Juventusem Turyn. Początek spotkania o godzinie 20:45.