Bachodir Żałołow nokautuje Jacka Mulowayiego

i

Autor: Zrzut ekranu / TVP Sport

Mistrz olimpijski z Tokio brutalnie znokautował rywala! Ten cios przejdzie do historii [WIDEO]

2022-06-11 16:34

Podczas gali w Weronie doszło do nokautu, który będzie się długo wspominało. Bachodir Żałołow to uzbekistański pięściarz oraz m.in. mistrz olimpijski z Tokio. Wiele się mówi, że w przyszłości może zostać nawet mistrzem wagi ciężkiej. Żałołow w ostatnim pojedynku podejmował Jacka Mulowayiego, którego potraktował bardzo brutalnie w ósmej rundzie.

Bochodir Żałołow jest świetnie zapowiadającym się pięściarzem. Mistrz olimpijski z Tokio rozpoczął swoją zawodową przygodę z boksem w 2018 roku i na ten moment stoczył 11 walk, które wszystkie wygrał przed czasem. Tym razem przeciwnikiem 27-latka był Belg Jack Mulowayi, który w ósmej rundzie przekonał się o sile ciosu Uzbekistańczyka.

Pech i stracona szansa Anity Włodarczyk? Nikłe widoki na start w mistrzostwach świata

27-latek pewnie zmierzał po kolejne zwycięstwo w karierze, cały pojedynek był pod dyktando mistrza olimpijskiego z Tokio. Belg przed nokautem dwa razy leżał na deskach. Żałołow musiał uważać, bo sędzia w pewnym momencie ukarał pięściarza ujemnym punktem z powodu zbyt częstego klinczowania. Przez to Uzbekistańczyk jeszcze bardziej ruszył na swojego rywala i w połowie 8. rundy Belg padł po efektywnej kombinacji. Najpierw otrzymał podbródkowy, a później bardzo mocny lewy sierp.

Zmasakrowana twarz bohatera GROMDA 9! Pokazał się pierwszy raz po walce. Makabryczne ZDJĘCIE

Sonda
Kto wygrałby walkę Popek - Adamek na gołe pięści?

Żałołow ma na swoim koncie trzykrotne mistrzostwo Azji w wadze superciężkiej, brązowy oraz złoty medal mistrzostw świata, a także mistrzostwo olimpijskie z Tokio.

Kibice przed meczem Holandia - Polska mogą być załamani. Dlaczego Lewandowskiego nie ma w kadrze? Szokujący wybór Michniewicza

Balboa zmiażdżył weterana UFC i zdobył pas GROMDY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze