Nowe nagranie z treningu Tysona. Co za AGRESJA! [WIDEO]

2020-05-21 9:56 FAN
Nowe nagranie z treningu Tysona
Autor: UDC Vlogs (youtube.com/screen) Nowe nagranie z treningu Tysona

Mike Tyson przeżywa ostatnio renesans popularności. Odkąd „Żelazny Mike” wrócił do treningów, praktycznie nie ma dnia, w którym nie spekulowano by o jego powrocie do ringu. Tymczasem, w Internecie ukazało się nowe nagranie z ćwiczeń najmłodszego w historii czempiona wagi ciężkiej. Energia aż z niego kipi!

O Tysonie znów zrobiło się głośno na początku maja, kiedy to opublikował w Internecie pięciosekundowe nagranie z treningu. To wystarczyło, by kibice na całym świecie zaczęli dywagować o jego ewentualnym powrocie do ringu. Teraz w Internecie ukazało się kolejne wideo. Mimo że, Tyson niedługo skończy 54. lata formy i szybkości mógłby mu pozazdrościć niejeden aktywny sportowiec!

Tyson znów odgryzie kawałek ucha Holyfieldowi? Sensacyjna walka coraz bliżej

Medialne wrzutki Tysona spotykają się z olbrzymim zainteresowaniem. Po tym, jak „Żelazny” opublikował pierwszy film, Evander Holyfield również zapowiedział swój powrót do boksu. Media z całego globu podchwyciły temat i dużo pisały o ewentualnej trzeciej walce Tysona z Holyfieldem.

Holyfield zabił mnie wzrokiem, a potem modlił się przed moim obiektywem. Niesamowita historia polskiego fotografa Wojtka Urbanka

Tyson na brak ofert z pewnością nie narzeka. W międzyczasie, pojawiły się informacje, że jego występami byliby zainteresowani biznesmeni z Białorusi czy Australii. Szef organizacji BKFC, zajmującej się walkami na gołe pięści, oficjalnie złożył propozycję Mikowi występu na gali za 20 mln dolarów. Z kolei ostatnio, Shannon Briggs poinformował, że porozumiał się z Tysonem na pokazową walkę, z której dochód ma zostać przekazany na cele charytatywne. – Kasa już jest na stole – zapewniał Briggs

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze