Andrzej Kostyra

i

Autor: SE Andrzej Kostyra

Na jaw wyszła cała prawda!

O czym Andrzej Kostyra rozmawiał z Pershingiem? Na jaw wyszła cała prawda!

2022-10-18 19:56

Andrzej Kostyra postanowił podzielić się nieznaną historią ze swojej przeszłości. W trakcie sesji Q&A z czytelnikami "Super Expressu" legenda polskiego dziennikarstwa opowiedziała anegdotę o spotkaniu i rozmowie z byłym bossem polskiej mafii, Andrzejem Kolikowskim ps. "Pershing". Czego tyczyła rozmowa? Można być zaskoczonym!

Andrzej Kostyra wyjawił jedną z barwnych anegdot! Legenda polskiego boksu powiedziała w sesji "Q&A" z widzami "Super Expressu" o swoim spotkaniu z byłym bossem polskiej mafii, Andrzejem Kolikowskim, którego historia zapamiętała jako "Pershing". Na jaw wyszły zupełnie nieznane szczegóły. Tego trzeba posłuchać na własne uszy!

Andrzej Kostyra spotkał się z Pershingiem. Na jaw wyszły szczegóły

Andrzej Kolikowski, ps. "Pershing" był jedną z najbarwniejszych postaci polskiego półświatka. Gangster, oprócz swojej przestępczej działalności, był także wielkim entuzjastą boksu. Okazuje się, że postać "Pershinga" poznał Andrzej Kostyra, który o spotkaniu z byłym królem polskiego podziemia powiedział w sesji "Q&A" z czytelnikami i miłośnikami "Super Expressu". Okazuje się, że do spotkania między dziennikarzem a mafioso doszło przy okazji pojedynku Andrzeja Gołoty z Michaelem Grantem. Jak wyglądało spotkanie? O czym rozmawiali panowie? O tym przekonasz się, oglądając poniższy materiał wideo, zapraszamy serdecznie! 

O czym rozmawiałem z Pershingiem? Andrzej Kostyra odpowiada na pytania widzów
Sonda
Kto jest najlepszym pięściarzem w historii polskiego boksu zawodowego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze