Ptyś bez litości o zarzutach Bonusa. Padły mocne słowa, raper będzie miał problemy?

2021-10-25 21:15
Kuba Ptyś Henke, Artur Waluś Walczak
Autor: Kamil Gołąbek SE / Instagram Artur "Waluś" Walczak Kuba "Ptyś" Henke, Artur "Waluś" Walczak

Jakub "Ptyś" Henke postanowił odnieść się do zarzutów rapera Bonusa BGC, które powstały w związku z bardzo poważną kontuzją "Walusia" w trakcie ostatniej gali Punchdown. Przypomnijmy, że artysta miał zarzuty względem nieprawidłowej reakcji organizatorów, którzy mieli zwlekać z wysłaniem karetki. Henke postanowił odpowiedzieć Bonusowi i zapowiedział odpowiedzialność karną względem muzyka.

Jakub "Ptyś" Henke postanowił ustosunkować się do zarzutów Bonusa BGC po ostatniej gali Punchdown! Przypomnijmy, że na imprezie doszło do dość poważnego wypadku, którego ofiarą został walczący tam "Waluś". Mężczyzna walczy o życie w szpitalu, a poznański raper zasugerował w mediach, że organizatorzy imprezy nie zachowali odpowiedniego bezpieczeństwa. Henke, który jest jednym z włodarzy federacji, postanowił powiedzieć o zarzutach artysty i zagrozić mu konsekwencjami za powielanie niesprawdzonych informacji.

W takich luksusach Jan Błachowicz szykuje się na mistrzowską walkę w UFC. Tak wygląda pobyt "Cieszyńskiego Księcia" w Abu Zabi

Bonus zarzucał organizatorom Punchdownu brak odpowiedzialności. Poniesie konsekwencje?

O złym stanie "Walusia" głośno było w sobotę 23 października, a więc dzień po gali Punchdown. Raper Bonus BGC przedstawił swoją relację z odwiedzin w szpitalu u "Walusia" i przekazał szczegóły mówiące o tym, że karetka została za późno wysłana do sportowca, przez co jego stan znacznie się pogorszył. Do tak poważnych zarzutów odniósł się Henke, który wskazał, że ustalenia rapera są błędne, a on sam będzie musiał ponieść odpowiedzialność za powielanie nieprawdziwych informacji.

Punchdown opublikował oświadczenie ws. Walusia! Federacja odpiera zarzuty

Aby zobaczyć zdjęcia z gali PunchDown 5, przejdź do galerii poniżej.

Henke o zarzutach Bonusa. Mówi o konsekwencjach

- On nie ma kontaktu z nikim z rodziny. Jak widzicie, wszystkie informacje, które dawał, to kłamstwa. Najgorsze jest to, że wszystkie media to powielały nie weryfikując tego. Mamy dokumenty, dowody. Będą musieli to wszystko odkręcić. Działamy w tej sprawie. Moje życie, jak i moich współpracowników zostało zniszczone pomówieniami Bonusa i oszczerstwami. Przysięgam, że za to wszystko odpowie. Nie udzieliłem się, bo byłem z bliskimi Artura i sam przeżywałem sytuacje. Niewyobrażalne piekło - napisał Henke na Instagramie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze