GROMDA 5

i

Autor: Gromda/materiały prasowe

Rozmowy trwają!

Pudzianowski będzie się bił na gołe pięści?! Trwają negocjacje, to byłby hit

2023-01-22 14:57

Walki na gołe pięści cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Nic więc zatem dziwnego, że nie brakuje chętnych, by spróbować swoich sił w tej odmianie sportów walki. Niewykluczone, że wkrótce w barwach federacji Gromda zadebiutuje zawodnik, który w swoim CV ma występ m.in. na gali FEN.

Najbliższa gala Gromdy odbędzie się 3 marca. Kogo zobaczymy w akcji? Organizatorzy jeszcze tego nie zdradzili, ale niewykluczone, że swój debiut w walkach na gołe pięści zanotuje tego dnia Krystian Pudzianowski. Brat byłego pięciokrotnego mistrza świata strongmanów w przeszłości próbował już swoich sił w sportach walki. W CV ma m.in. występ na gali FEN (porażka z Piotrem Szeligą), MMA-VIP 2 (wygrana z Tomaszem Chikiem) oraz Free Fight Federation 1 (wygrana z Radosławem Słodkiewiczem).

Pudzianowski w Gromdzie?! "Rozmawiamy"

Teraz czas na Gromdę? Zarówno Pudzianowski jak i szef federacji Mariusz Grabowski wstawili na swoje media społecznościowe wspólne zdjęcie. Zapytaliśmy zatem u źródła, czy coś rzeczywiście jest na rzeczy. - Zgadza się, rozmawiamy z Krystianem. Spotkaliśmy się przy okazji turnieju charytatywnego w piłkę nożną. Porozmawialiśmy chwilę i być może coś z tego będzie. Na razie nic więcej zdradzić nie mogę, zalecam cierpliwość - powiedział nam Grabowski, szef Gromdy.

Najnowsze