Seksowna dziennikarka zadebiutuje w KSW. Kim jest Karolina Owczarz? [ZDJĘCIA]

2018-01-24 15:15 MCN

Karolina Owczarz w marcu zadebiutuje w formule MMA. Powalczy bowiem na gali KSW 42 w Łodzi, a jej rywalką będzie Paulina Raszewska. Do tej pory 24-latka nie miała styczności z mieszanymi sztukami walki, bo wcześniej zajmowała się boksem i... dziennikarstwem sportowym. Teraz postanowiła jednak porzucić pracę w Polsacie Sport, by wejść do klatki.

We wtorek organizatorzy gali KSW 42 poinformowali, że w Łodzi zmierzą się Karolina Owczarz i Paulina Raszewska. Dla obu tych zawodniczek będzie to debiut w formule MMA. Obie wcześniej miały do czynienia ze sportem - pierwsza trenowała boks, druga kickboxing czy boks tajski.

Karolina Owczarz w ringu była świetnie zapowiadającym się talentem. W zawodowym boksie zadebiutowała w 2011 roku i była nawet mistrzynią Polski, ale porzuciła karierę, by zostać... dziennikarką sportową. Przez pewien czas pracowała w Polsacie Sport, a jakiś czas temu na Instagramie pochwaliła się, że wraca do sportów walki. Jednak tym razem do MMA.

Co ciekawe jakiś czas temu w rozmowie z "Super Expressem" twierdziła, że mieszane sztuki walki nie są dla niej - Dla mnie to nie nowość. Ale po co mi to? Ja robię boks i tego się będę trzymała. To by było oszukiwanie samej siebie. To nie moje podwórko - mówiła w wywiadzie w 2013 roku. Jak widać przez ten czas wiele się zmieniło, bo teraz Owczarz w końcu wejdzie do klatki.

ZOBACZ: Seksowna Rosjanka gwiazdą amerykańskiej federacji MMA. Jest niepokonana [ZDJĘCIA]

Najnowsze