Aleksander Bereżewski

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Aleksander Bereżewski

Szpilka nazwał go małym psychopatą! "Mówi, że jestem bezlitosny" [WIDEO]

2021-07-06 9:54

W piątek na gali Challenger's Boxing Night by GiA 2 stoczy trzeci pojedynek. Choć jest na początku zawodowej kariery, to wiele osób widzi w nim duży potencjał. Aleksander Bereżewski w Turku zmierzy się z Gruzinem Zazą Amiridze i choć rywal ma na koncie 27 walk, to Polak będzie zdecydowanym faworytem. - Nie nastawiam się na trzecie zwycięstwo przed czasem, ale gwarantuję, że po prostu to będzie kawał dobrej roboty z mojej strony - powiedział nam Bereżewski.

Bereżewski trenuje pod okiem Andrzeja Liczika, pod którego skrzydłami swoje umiejętności szlifują tacy pięściarze jak Michał Cieślak, Krzysztof Głowacki, Krzysztof Włodarczyk czy Artur Szpilka. I właśnie ten ostatni na każdym kroku zaznacza, że warto przyglądać się poczynaniom Bereżewskiego.

Krzysztof Włodarczyk znów pójdzie siedzieć?! Kolejny wyrok, kara pozbawienia wolności! [TYLKO U NAS]

- Kiedyś Artur Szpilka widział mój sparing. Mocno nacierałem na rywala, były fajne wymiany i wtedy nazwał mnie małym psychopatą. Dodał, że jestem bezlitosny, zaczęliśmy się śmiać z chłopakami i tak już zostało - zdradził.

Nie brakuje również porównań do Mike'a Tysona, choć sam zainteresowany podchodzi do tego z dystansem.

- Ja nie porównuję się do Tysona, to jest oczywiście mój idol, ale staram się być po prostu sobą. Koncentruję się na tym co robię, poświęcam się temu w stu procentach, chcę cały czas wygrywać i dążyć do swojego celu - dodał.

SKANDAL na niespotykaną skalę! Powalił rywala na deski, a potem... [WIDEO]

Szpilka nazwał go małym psychopatą. "Mówi, że jestem bezlitosny"
Najnowsze