Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka

Szpilka - Różański MEMY: Internet bezlitosny dla Szpilki! Każą mu walczyć ze swoją dziewczyną

2021-05-30 22:56

Hitowa walka w Rzeszowie pomiędzy Łukaszem Różańskim a Arturem Szpilką potrwała zaledwie 2 minuty i 25 sekund. Po tym czasie "Szpila" po raz kolejny już w tym starciu padł na deski i sędzia nie miał już wyjścia - musiał zakończyć potyczkę. Internauci byli bezlitośni dla pięściarza z Wieliczki. Ruszyła lawina memów, wszystkie były niezwykle ostre pod adresem przegranego.

Wielka porażka Szpilki

Na tę walkę całe polskie środowisko sportów walki czekało bardzo długo! Łukasz Różański zmierzył się z Arturem Szpilką w walce o pas mistrzowski i nie ma co ukrywać, ze także o lepszą przyszłość. Tylko wygrany mógł bowiem liczyć na dalsze zainteresowanie pod kątem ciekawych propozycji międzynarodowych, do zgarnięcia był również spory prestiż. Ostatecznie szczęśliwy był Łukasz Różański, który po prostu zmiażdżył Artura Szpilkę. Walka potrwała raptem 2 minuty i 25 sekund. I choć to zawodnik Stali Rzeszów leżal na ziemi jako pierwszy to potem już tylko on wyprowadzał brutalne ciosy, co sprawiło, że "Szpila" musiał uznać wyższość przeciwnika. A z powodu głośnych wymian komentarzy przed starciem nie uniknął także bolesnej - nomen omen - szpilki z ust swojego rywala.

Artur Szpilka NOKAUT WIDEO. Te obrazki są BRUTALNE. Potworna siła Różańskiego

Szpilkę "zaatakował" także Internet. Kibice zgodnie stwierdzili, że kolejna porażka w zawodowym ringu sprawia, że kariera "Szpili" w boksie zawodowym znajduje się na gigantycznym zakręcie. Porcja komentarzy internautów i memów w poniższej galerii zdjęć!

Łukasz Różański zmiażdżył Artura Szpilkę w pierwszej rundzie! Co za nokaut!

KAMISZKA O DEMONACH SZPILKI: ZAMARTWIAM SIĘ...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze