Kacper Meyna i Adam Kownacki

i

Autor: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl Kacper Meyna i Adam Kownacki

Czas na Rocky Boxing Night

Szykują się grzmoty w Koszalinie! Mistrz Polski straszy Kownackiego: Zabiję go szybciej!

2024-03-02 10:46

W sobotę w Koszalinie Adam Kownacki zmierzy się z Kacprem Meyną. Stawką walki wieczoru gali Rocky Boxing Night będzie należący do Meyny pas mistrza Polski wagi ciężkiej. Panowie mają za sobą ostatnie face to face.

Panowie darzą się szacunkiem, ale z obu stron nie brakuje lekkich złośliwości. Pod hotelem, w którym pięściarze są zakwaterowani, organizatorzy zaparkowali stary amerykański radiowóz z napisem "Miami Beach". W Miami od jakiegoś czasu mieszka Kownacki, ale "Babyface" zapewnił nas, że z autem nie ma nic wspólnego.

Meyna - Kownacki: walka o tytuł mistrza Polski wagi ciężkiej

- Mogę tylko obiecać, że nie zabiję Kacpra - zaznaczył Kownacki z uśmiechem na twarzy. - Bardzo dobrze powiedział, bo ja go zabiję szybciej niż on mnie - odpowiedział Meyna.

Dla Kownackiego będzie to pierwsza walka w Polsce w karierze. - Nie mogę się już doczekać. Na trybunach będzie mój tata, teść, brat i żona. Nie mam żadnych wątpliwości, że tytuł wróci ze mną do Stanów, a za jakiś czas wrócę do kraju i będę bronić tytułu - przyznał "Babyface".

Meyna także jest pewny swego. - Nikogo nie urażając, ale czas na zmianę warty i ja jej dokonam. Jestem półkę wyżej od Adama. On co prawda ma większe doświadczenie, ale technicznie ja będę zdecydowanie lepszy - zakończył obrońca tytułu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze