Niebywały widok

Tak wygląda ciało 56-letniego Mike Tysona. Zdębieliśmy po zobaczeniu tych zdjęć, nawet Lewandowski może zazdrościć

2023-01-01 8:01

Mike Tyson to dla fanów pięściarstwa jedna z największych legend tej dyscypliny sportu. Wybitny Amerykanin był zawodnikiem, którego pojęcie "gwiazda" obejmuje w pełni. W ringu potrafił stworzyć show, poza ringiem był kontrowersyjny i nierzadko popadał w kłopoty, ale mimo wszystko kibice go uwielbiali i uwielbiają. Sam Tyson wciąż zachowuje świetną kondycję, co widać po jego zdjęciach na Instagramie.

Można się spierać, czy Mike Tyson jest największą postacią pięściarstwa, czy jedną z największych. Bez względu na to, które miejsce w rankingu wszech czasów przyznamy Amerykaninowi, nie zmieni to faktu, że każdy kibic boksu musi wiedzieć o jego dokonaniach. Choć z ringu Tyson zszedł już wiele lat temu, wielu wciąż o nim pamięta i sam były zawodnik udziela się w mediach. Ponadto jakiś czas temu wrócił do walk i stoczył pokazowy pojedynek.

Tak wygląda ciało 56-letniego Mike Tysona. Trudno uwierzyć

Skrzyżował rękawice z Roy'em Jonesem Jr. i starcie zakończyło się remisem. W zawodowej karierze Tyson słynął z piorunujących nokautów. Pierwsze 19 walk zakończył przed czasem. Mimo upływu lat Tyson wciąż pozostaje w formie i nie zamierza porzucać sportowego trybu życia. Widać do doskonale po materiałach, jakie publikuje w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzi blisko 20 milionów użytkowników.

Bardzo często pojawiają się tam zdjęcia z siłowni i treningów. Tyson nadal wylewa siódme poty, aby utrzymać dobrą formę i muskulaturę. I trzeba przyznać szczerze, że pod względem wyglądu Tyson na przestrzeni lat nie zmienił się diametralnie. W dodatku wrażenie może robić jego umięśnienie. Choć na karku ma już 56 lat, wiele osób może zazdrościć mu sylwetki. Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

Artur Szpilka komentuje walkę Pudzianowski - Khalidov | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze