Tak zmieniał się Tomasz Adamek

i

Autor: Tomasz Radzik SE Tak zmieniał się Tomasz Adamek

Adamek w nowej roli

Tomasz Adamek podzielił się wspaniałą nowiną! Bokser został dziadkiem mając zaledwie 45 lat

2022-10-05 10:49

Tomasz Adamek cały czas przekonuje, że nie chce jeszcze kończyć kariery. W rozmowie z „Super Expressem” zapowiedział, że chce wrócić do ringu jesienią tego roku. Okazuje się jednak, że oprócz treningów będzie miał teraz nieco dodatkowych zajęć! Adamek będzie mógł sprawdzić się w nowej roli – bokser właśnie poinformował, że został dziadkiem!

Tomasz Adamek mimo że już ma 45 lat, wcale nie zamierza skończyć boksowania. „Góral” zapowiadał kilka tygodni temu, że zamierza wrócić do ringu już jesienią, chociaż pierwsze informacje mówiły o tym, że wróci latem. Wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie Adamek ponownie pojawi się w ringu, ale niewykluczone, że jego przygotowania zostaną nieco zakłócone. Tomasz Adamek wielokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina, a teraz doszło w niej do wielkiego wydarzenia – jedna z córek „Górala” urodziła dziecko!

Tomasz Adamek na wielkiej manifestacji w USA. Wielka biało-czerwona szarfa i... tajemniczy blond anioł u boku

Adamek dzieli się z fanami swoją radością

Tomasz Adamek od 1996 roku pozostaje w związku małżeńskim. Z żoną Dorotą doczekał się dwóch córek – Roksany (ur. 1997) i Weroniki (ur. 2000). Wielokrotnie podkreślał on, że rodzina jest dla niego bardzo ważna. W maju 2021 roku w rodzinie Adamka miało miejsce wielkie wydarzenie – starsza z córek wzięła ślub! Choć „Góral” nie przekazał informacji o tym, która z jego córek urodziła dziecko, można zakładać, że właśnie starsza Roksana.

Lennox Lewis bez ogródek o Andrzeju Gołocie! Wyznał to dopiero po latach, te słowa nie przejdą bez echa

Legendarny bokser napisał tylko „Jak dziadek to dziadek” i udostępnił zdjęcie, na którym trzyma na rękach uroczego maluszka. Dla Adamka to z pewnością kolejne wielkie wydarzenie, które może przyćmić powrót do boksowania.

Tomasz Adamek

i

Autor: Facebook / Tomasz Adamek Tomasz Adamek

Polska pokochała Zmarzlika i żużel. Lewandowski wyrusza na podbój Mediolanu. Jeremy Sochan debiutuje w San Antonio Spurs.

To tylko niektóre z tematów najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT! Włącz i posłuchaj!

Listen to "Czy Polska pokocha żużel dzięki Zmarzlikowi? Czy Lewy rozbije Inter w Lidze Mistrzów?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze