Krzysztof Diablo Włodarczyk

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof "Diablo" Włodarczyk

KBN 28

Włodarczyk - Louis TV GDZIE OGLĄDAĆ? Włodarczyk - Louis O KTÓREJ GODZINIE TRANSMISJA? Włodarczyk - Louis STREAM ONLINE GODZINA WALKI

2023-05-20 17:42

Włodarczyk - Louis TV GDZIE OGLĄDAĆ? Włodarczyk - Louis O KTÓREJ GODZINIE TRANSMISJA? Włodarczyk - Louis STREAM ONLINE GODZINA WALKI. Fani polskiego boksu w sobotni wieczór znów będą mogli ekscytować się galą w kraju nad Wisłą. Po raz kolejny w ringu zobaczymy Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, który wciąż nie myśli o sportowej emeryturze i ma wielkie plany. Jego kolejny rywalem będzie Sylvera Louis. Włodarczyk - Louis O KTÓREJ GODZINIE? Włodarczyk - Louis TV NA KTÓRYM KANALE?

Włodarczyk - Louis TV GDZIE OGLĄDAĆ? Włodarczyk - Louis O KTÓREJ GODZINIE walczy Diablo Włodarczyk?

Ostatnie lata w życiu Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka były nieco zwariowane, ale pięściarze nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Przerwa w występach na ringu, która spowodowana była karą więzienia, jest już za nim i reprezentant Polski marzy jeszcze o walce mistrzowskiej. Na razie jednak musi stawić czoła innemu rywalowi. Warto podkreślić, że Włodarczyk ostatni raz z ringu jako pokonany schodził w październiku 2017 roku, kiedy to przegrał z Muratem Gassijewem. Od tamtej pory zanotował osiem zwycięstw z rzędu i na pewno ma ochotę na kolejną wygraną. W starciu z reprezentantem Kanady, Sylverą Louisem jest zdecydowanym faworytem i niewykluczone, że Włodarczyk zdoła zakończyć pojedynek przed czasem.

Włodarczyk - Louis GODZINA walki. Włodarczyk - Louis STREAM ONLINE NA ŻYWO w INTERNECIE

Kanadyjczyk nie ma większych dokonań w ringu. W zawodowej karierze stoczył siedemnaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Aż siedem z ośmiu porażek to nokauty, więc Włodarczyk ma szansę, aby dopisać kolejne KO, albo TKO do swojego rekordu. Walką wieczoru na gali Knockout Boxing Night 28 będzie pojedynek Kamila Szeremety z Nizarem Trimechem.

Walka Krzysztofa Diablo Włodarczyka z Sylverą Louisem odbędzie się w sobotę 20 maja. Transmisja z gali Knockout Boxing Night 28 na kanale TVP Sport od godziny 22:00, a od 20:00 na portalu sport.tvp.pl. Walka Włodarczyk - Louis nie powinna zacząć się wcześniej niż o godzinie 22:00.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze