Andrzej Gołota

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Andrzej Gołota

Zdjęcie sprzed lat

Żona Andrzeja Gołoty pokazała ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Ta noc była niezwykle ważna dla niej i dla pięściarza

2022-12-31 20:28

Mówisz – legenda polskiego boksu, myślisz - Andrzej Gołota. Legendarny „Andrew” to niekoronowany mistrz świata wagi ciężkiej. Jego żona Mariola Gołota regularnie publikuje w mediach społecznościowych różne zdjęcia, dzięki czemu fani zdają sobie sprawę z tego, co słychać u legendarnego Andrzeja Gołoty. W Sylwestra opublikowała wyjątkowe zdjęcie z wyjątkowej nocy.

Niewielu jest już takich sportowców jak Andrzej Gołota. Wielu fanów zarywało noce, by oglądać pojedynki słynnego pięściarza. „Andrew” mieszka z żoną w Stanach Zjednoczonych i raz na jakiś czas pojawia się także w Polsce. Wiele informacji na temat obecnego życia byłego zawodnika przekazuje pani Mariola Gołota, jego żona. Za pośrednictwem Instagrama zaskoczyła fanów kolejny raz!

Niewiarygodne, jak po świętach wygląda Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Siłacz nie obijał się w Boże Narodzenie

Żona Andrzeja Gołoty pokazała zdjęcie sprzed lat. Ta noc była niezwykle ważna

Pani Mariola Gołota postanowiła przypomnieć zdjęcie sprzed wielu lat z nieistniejącego już hotelu Forum w Warszawie. Okazuje się, że fotografia jest z nocy sylwestrowej, gdy Andrzej Gołota postanowił się oświadczyć wybrance serca.

- Było to tak dawno temu, że telefony komórkowe przypominały małą walizkę i nie miały kamery. W noc sylwestrową, w nieistniejącym już hotelu Forum w Warszawie, Andrzej zapytał, czy zostanę jego żoną. Życzę Wam samych romantycznych chwil w Sylwestra oraz radości w Nowym Roku 2023 – napisała Mariola Gołota na Instagramie.

Tak zmieniał się Andrzej Gołota. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Andrzej Gołota z bujną czupryną poprosił tej nocy ukochaną o rękę. Reszta historii jest niesamowita i doskonale znana kibicom. Para przez lata pozostaje w związku. Razem wychowali dwójkę dzieci – syna Andrzeja i córkę Alexandrę.

Mamy zeznanie podatkowe mistrza świata w boksie. Tyle zarobił Tyson Fury

Kim jest Andrzej Gołota?

Andrzej Gołota to jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy w historii. Słynny „Andrew” miał kilka szans na zdobycie najcenniejszych pasów. Czterokrotnie bił się o pas mistrza świata, ale żadnego z tych pojedynków nie wygrał. Jest nazywany niekoronowanym mistrzem świata ze względu na kontrowersyjne decyzje sędziów. Stoczył 52 pojedynki w karierze. 41 z nich wygrał, 9-krotnie przegrywał. Po razie starcia kończyły się remisem i weryfikowaniem walki jako no-contest.

Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze