Żona Andrzeja Gołoty pokazała jego zdjęcie z młodości. Ten jeden szczegół wywołał lawinę

2022-06-22 22:01
Andrzej Gołota na zdjęciu z przeszłości
Autor: Instagram Andrzej Gołota na zdjęciu z przeszłości

Choć Andrzej Gołota od lat nie występuje już w ringu, to jego żona dba o to, by fani o nim nie zapomnieli. Mariola Gołota regularnie publikuje zdjęcia, które przedstawiają jej wybranka serca w różnych sytuacjach. Tym razem postanowiła nieco zaktywizować obserwujących, publikując fotkę "Andrew" z... młodości. Jeden szczegół na fotografii szczególnie przykuł uwagę komentujących.

Mariola Gołota regularnie publikuje zdjęcia męża na Instagramie. To właśnie dzięki jej prężnie działającemu profilowi ludzie mogą dowiedzieć się, co robi aktualnie Andrzej Gołota. Bokserski idol Polaków sprzed lat wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie. Gdy tylko "Andrew" pojawia się w ojczyźnie, błyskawicznie lgną do niego rzeszę fanów. Wszyscy marzą tylko o tym, by zrobić sobie z nim zdjęcie lub zamienić kilka zdań. Nic więc dziwnego, że każde kolejne wiadomości na temat byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej odbijają się w sieci głośnym echem. Tym razem lawinę komentarzy wywołała fotografia Gołoty sprzed wielu lat. Wszystko przez ubiór, który widoczny jest na obrazku i kojarzy się jednoznacznie.

Piękna Laura Grzyb szczerze przed trudną walką! Była odizolowana od rodziny i przyjaciół, to oni zastępowali jej rodzinę

Andrzej Gołota na zdjęciu sprzed lat

Zdjęcie Andrzeja Gołoty z młodości wywołało ogromne zamieszanie. Choć minęło już trochę czasu od kiedy Mariola Gołota opublikowała tę fotkę męża, to do dziś gromadzą się pod nią komentarze i polubienia. To tylko pokazuje skalę fenomenu byłego pięściarza, dla którego miliony rodaków wstawały w środku nocy lub nad ranem, by tylko móc obejrzeć jego starcia w Stanach Zjednoczonych.

Na rzeczonej fotografii młodziutki Gołota prezentuje się w idealnie skrojonym mundurze. Całość uzupełnił zagadkowy opis autorstwa jego życiowej wybranki. "Andrzej otrzymal wezwanie do wojska (rezerwy?) w Polsce..." - napisała pani Mariola. Jej wpis szybko zdobył popularność.

Robert Burneika szczerze o alkoholu! Dla wielu to nie do pomyślenia, Hardkorowy Koksu musiał się do tego przyznać

Lawina komentarzy pod zdjęciem żony Gołoty

Większość opinii internautów dotyczyła wspomnianego już wojskowego uniformu. Fani byli pod wielkim wrażeniem, jak świetnie były sportowiec prezentuje się w tym ubraniu. "I taki kapral wzbudza szacunek" - zauważył jeden z komentujących. "Takich ludzi nam potrzeba. Pan Andrzej pomimo wieku 10 tych naszych żołnierzy by powalił" - dodał inny. "To teraz nam już nic nie grozi" - napisał uspokojony fan. "Kapral Andrzej" - z dumą podkreślił następny z internautów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze