Nowa FUCHA Alana Andersza warta FORTUNĘ! Obok Mała Ania z Warsaw Shore

2021-03-05 13:14 mso
Alan Andersz
Autor: EFM Show Materiały prasowe Alan Andersz

100 tysięcy złotych to kwota, która niejednemu może zakręcić w głowie. Szansa na zgarnięcie olbrzymich pieniędzy pojawiła się Alanowi Anderszowi. Popularny aktor jest jednym z kapitanów zespołów w nowym projekcie EFM Show. Podczas gali MMA o wielką kasę powalczą cztery zespoły. Jednym z kapitanów będzie właśnie Alan Andersz. Oprócz tego nie zabraknie pasjonujących pojedynków, w tym powrotu do klatki Akopa Szostaka!

W projekcie EFM SHOW bierze udział Michał Materla, który został jednym z głównych inwestorów federacji. Gala sportowa odbędzie się 10 kwietnia w Łodzi i transmitowana będzie w formule PPV. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu - Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Szostak - były fighter FEN i KSW, jest niezwykle głodny walki. Kontuzja ręki spowodowała, że nie mógł się bić prawie dwa lata. Teraz rwie się do klatki. Jego przeciwnikiem będzie nazywany „polskim Hulkiem” Radosław Słodkiewicz.

Main eventem będzie natomiast starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. Gala 10 kwietnia okraszona będzie show w oparciu o YouTubową rywalizację. To właśnie dzięki niej poznacie pozostałych uczestników walk EFM SHOW. Przetestują oni swoją wytrzymałość, asertywność i możliwości przekraczania własnych granic.

Na jaw wyszło NAJODWAŻNIEJSZE zdjęcie Joanny Jędrzejczyk w historii. Jest w samych pończochach i EROTYCZNEJ bieliźnie

Juras stawia na wygraną Błachowicza z Adesanyą przez poddanie | Andrzej Kostyra

Cztery zespoły. 12 zawodników. W drużynie po 3 fighterów i kapitanowie. W ich gronie znaleźli się YouTuber Robert Pasut, aktor Alan Andersz, raper Jongmen i Mała Ania znana z programu Warsaw Shore. To ich podopieczni-sportowcy wezmą udział w challengach, które pokażą ich umiejętności fanom MMA. Za każdą wygraną zdobywać będą punkty, które przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych.

Finał rywalizacji odbędzie się na gali zarówno w formule walk na MMA, jak i finałowych challenge pomiędzy kapitanami drużyn. Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia i transmitowane będzie w systemie PPV. Zwycięska walka zawodnika to dodatkowe punkty dla zespołu. Te zdobyć będą mogli również… kapitanowie. O co rywalizują teamy? Zwycięzcy otrzymają 100 000 zł do podziału!

Siostra Kamila Stocha opowiedziała prawdę o jego żonie. Ewa-Bilan Stoch naprawdę tak się zachowała. Wszystko się zmieniło

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze