Na jaw wyszło NAJODWAŻNIEJSZE zdjęcie Joanny Jędrzejczyk w historii. Jest w samych pończochach i EROTYCZNEJ bieliźnie

2021-03-04 20:40 PM
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram/joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk od kilku lat nieskutecznie stara się odzyskać pas mistrzowski federacji UFC w wadze słomkowej. W marcu minionego roku „JJ” stanęła naprzeciw obecnej mistrzyni Weili Zhang, ale po bardzo wyrównanej walce ostatecznie górą okazał się być Chinka. Choć Polka wciąż marzy o odzyskaniu pasa, to nie zajmuje się tylko tym. Ostatnio coraz częściej możemy zobaczyć Joannę Jędrzejczyk w odważnych sesjach, o czym dowiadujemy się m.in. z Instagrama, ale to co udostępniła tym razem, to prawdziwa bomba!

Joanna Jędrzejczyk przez ponad dwa lata cieszyła się tytułem mistrzyni świata w wadze słomkowej federacji UFC. Niestety, w listopadzie 2017 roku Polka uległa Rose Namajunas i po pięciu obronach tytułu musiała oddać pas rywalce. Mimo że dwukrotnie stawała do walki o odzyskanie pasa, to jak dotąd nie zdołała tego uczynić. W rewanżu z Rose Namajunas Polka musiała po raz drugi uznać wyższość rywalki, a w marcu 2020 roku stoczyła pojedynek z obecną mistrzynią, Weili Zhang. Mimo że walka była bardzo wyrównana i została uznana za najlepszą walkę w 2020 roku, to nie zakończyła się ona szczęśliwie dla polskich fanów. Joanna Jędrzejczyk przegrała z Chinką i znów musiała, przynajmniej na chwilę, zapomnieć o odzyskaniu pasa. Jak niedawno informowaliśmy, w najbliższym czasie również do tego nie dojdzie, bo szefowie UFC nie planują rewanżu pomiędzy „JJ” a Zhang. Polka jednak w tej chwili najwyraźniej nie narzeka na brak innych zajęć.

Marcin Najman nawiedził gwiazdę FAME MMA! Wszystko działo się pod osłoną nocy, to już obsesja

Joanna Jędrzejczyk nie może narzekać na brak popularności – jej konto na Instagramie śledzi ok. 1,8 mln użytkowników! Teraz jednak polska zawodniczka coraz częściej udostępnia materiały, których wcześniej tak wiele nie oglądaliśmy. „JJ” lubi pochwalić się swoim wysportowanym ciałem i nie brakuje zdjęć w bikini. Teraz jednak gwiazda UFC pokazała się w całkowicie innej odsłonie i to niezwykle seksownej! Jej najodważniejsze w historii zdjęcie znajdziecie w galerii poniżej.

WIELKA PRZEWAGA Błachowicza w walce z Adesanyą! Na to niewielu zwraca uwagę [WIDEO]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze