Amadeusz Ferrari Roślik

i

Autor: SE, YouTube/ Władca Piekieł screen Amadeusz "Ferrari" Roślik zaatakowany maczetami

Amadeusz Ferrari zaatakowany maczetami w swoim domu?! Koszulka cała we krwi, wstrząsająca relacja gwiazdy FAME MMA [WIDEO]

2022-04-12 13:44

Fani Amadeusza "Ferrariego" Roślika mogli przeżyć niemały szok, kiedy gwiazdor FAME MMA opublikował w mediach społecznościowych przejmujący materiał, który miał powstać - jak twierdzi sam poszkodowany - tuż po ataku na niego, do jakiego doszło w jego mieszkaniu w Warszawie. Ferrari w zakrwawionej koszulce poinformował, że dwóch zamaskowanych sprawców zdarło się do jego mieszkania z zamiarem zabicia go.

Kiedy w sieci pojawiła się relacja Amadeusza Ferrariego, fani gwiazdora FAME MMA mogli zblednąć ze strachu. Trzymający kamerę Roślik był niemalże cały we krwi - od zranionego czoła po koszulkę, na której widoczne były liczne plamy. Szybko okazało się, że miała to być krew właśnie zawodnika FAME MMA, który jak twierdzi, został zaatakowany w swoim własnym domu przez zamaskowanych intruzów, którzy wdarli się do jego mieszkania, trzymając w ręce maczety. Zdaniem Roślika, przyszli oni tylko w jednym celu, którym miało być pozbawienie go życia. 

Marcin Najman zatrzymany w luksusowym Jaguarze! Może trafić na długie lata do więzienia

Wstrząsająca relacja Amadesza Ferrariego! Gwiazdor FAME MMA miał cudem ujść z życiem

Gwiazdor FAME MMA już na wstępnie wyznał swoim fanom, że sytuacja w jakiej się znalazł była naprawdę niebezpieczna. - Nagrywam to wszystko na spontanie, bo czeka mnie operacja. Czemu jestem w tej koszulce? Żeby oddać Wam po części obraz sytuacji. To wszystko to jest moja krew. Jestem cały pocięty maczetami. - wyznał Roślik wskazując na t-shirt z licznymi plamami czerwono-brązowego koloru. 

Niewiarygodne, ile waży Mariusz Pudzianowski przed walką z Materlą na KSW 70! Wielu może mu zazdrościć, siłacz ma się czym chwalić

Zobacz zdjęcia Amadeusza Ferrariego po ataku w galerii poniżej. Uwaga! Niektóre zdjęcia mogą nie być właściwe dla wrażliwych osób.

Ferrari cały we krwi ujawnia, że został zaatakowany maczetami! Wstrząsająca relacja gwiazdy FAME MMA

Amadeusz Roślik ze szczegółami opisał to, co działo się w jego mieszkaniu w Warszawie wyznając, że tylko cudem miał uniknąć śmierci w starciu z dwoma napastnikami. - Do mojego mieszkania weszło dwóch oprawców zamaskowanych. Nie czekali ani sekundy i od razu zaczęli ciąć maczetą z całej siły. Oni weszli tylko w jednym celu i powtarzam - było to moje morderstwo! Nie postraszenie, nie pocięcie. Próbowali mnie zabić. Ja od razu od pierwszej sekundy zdawałem sobie sprawę z tego, co się dzieje (...) Cudem uniknąłem tak naprawdę tej śmierci. - przedstawił całą sytuację Amadeusz Ferrari w zamieszczonym przez siebie materiale wideo. Jak wynika z relacji gwiazdy FAME MMA, najbardziej ucierpiała jego ręka. Na filmie widać zabandażowane palce, które miały zostać pocięte maczetą.

Thomas Thurnbichler bez ogródek o zachowaniu Stocha i Kubackiego! Nowy trener polskich skoczków wyraził się jasno

TATA Amadeusza Ferrariego RZUCIŁ SIĘ na Alana Kwiecińskiego!
Sonda
Najbardziej czekasz na walkę...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany