Artur Szpilka

i

Autor: Marek Zieliński / SE Artur Szpilka

Artur Szpilka dopiero po latach zdecydował się na to wyznanie publicznie! Chciał powiedzieć to już wcześniej

2023-04-19 13:59

Dla wielu zawodników federacji KSW, w tym oczywiście również Artura Szpilki, obecnie nie ma nic ważniejszego od czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2, która już od dawna elektryzuje fanów i wzbudza ogromne emocje. Na nieco ponad miesiąc od gali na PGE Narodowym, Artur Szpilka postanowił powiedzieć fanom coś, co miał zamiar wyznać już dawno temu. Wymienił nazwiska Khalidova i Materli.

Już w chwili ogłoszenia przez federację KSW, że w czerwcu dojdzie do gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym, fani spodziewali się mocarnej karty walk, na której nie zabraknie wielkich nazwisk i emocjonujących pojedynków. Jednym z nich jest walka Szpilka - Pudzianowski, chociaż inny z gwiazdorów KSW nie daje tu pięściarzowi większych szans. Wydarzenie, które będzie miało miejsce na PGE Narodowym w czerwcu, wzbudza jednak wielkie emocje nie tylko u fanów, ale również u zawodników.

Artur Szpilka chciał powiedzieć to fanom już wcześniej! Powiedział o Mamedzie Khalidovie i Michale Materli

Nieco ponad miesiąc przed galą XTB KSW Colosseum 2, Artur Szpilka postanowił powiedzieć swoim fanom coś na temat Mameda Khalidova i Michała Materli, którzy podobnie jak pięściarz, znaleźli się na karcie walk czerwcowej gali na PGE Narodowym. Przy okazji najbliższy rywal Mariusza Pudzianowskiego nie ukrywał, że jest to dla niego niezwykłe wydarzenie. 

Artur Szpilka dopiero po latach zdecydował się na to wyznanie publicznie! Chciał powiedzieć to już wcześniej, wymienił nazwiska Khalidova i Materli

- Jeszcze taka mała ciekawostka, bo w ogóle chciałem Wam powiedzieć już wcześniej. Kiedyś, jak zaczynałem oglądać KSW, to zawsze podobał mi się w walce Michał Meterla i Mamed Khalidov. Miałem taki cichy plan, żeby ich poznać (…) A teraz będziemy walczyć na jednej gali, na XTB KSW Colosseum 2… Jakaś petarda. - wyznał "Szpila" w relacji na Instagramie, komplementując gwiazdy federacji KSW przed galą na PGE Narodowym. 

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Listen on Spreaker.
Najnowsze