Artur Szpilka, Siergiej Radczenko, KSW 71

i

Autor: YouTube/ KSW screen Artur Szpilka, Siergiej Radczenko, KSW 71

Artur Szpilka pokonał Radczenkę przed KSW 71! Wielka wygrana "Szpili". Pokazał, na co go stać

2022-06-17 22:17

Walka Artura Szpilki z Siergiejem Radczenko na gali KSW 71 to bez dwóch zdań jedna z najbardziej wyczekiwanych walk ostatnich tygodni, przede wszystkim ze względu na debiut pięściarza w nowej federacji oraz formule MMA. Zanim jednak zawodnicy spotkali się w oktagonie, mieli do stoczenia jeszcze jeden pojedynek, tuż po ceremonii ważenia KSW 71. W nim lepszy okazał się Szpilka, który wygrał partię szachów z Radczenką.

Gala KSW 71 od kilku tygodni rozgrzewa fanów sportów walki do czerwoności, przede wszystkim ze względu na kartę walk sobotniej gali. Oprócz wielkiego powrotu Marcina Różalskiego do klatki KSW oraz pojedynków Borysa Mańkowskiego z Danielem Torresem i Mariana Ziółkowskiego z Sebastianem Rajewskim, najwięcej uwagi przyciąga pojedynek Artur Szpilka - Sergiej Radczenko. Dla "Szpili" będzie to bowiem nie tylko debiut w federacji KSW, ale również długo wyczekiwana walka w MMA. Zanim jednak Szpilka i Radczenko weszli do oktagonu KSW 71, czekał ich jeszcze jeden pojedynek, do którego doszło tuż po piątkowej ceremonii ważenia przed KSW 71. Tu górą okazał się Artur Szpilka.

Półnagi Mariusz Pudzianowski wypiął pierś i zaczął wymachiwać tym jak opętany. Ogromny wysiłek, pot lat się strumieniami

Szpilka pokonał Radczenkę przed KSW 71! Emocjonująca partia szachów wygrana przez "Szpilę"

Na kilka dni przed sobotnią galą KSW 71 gruchnęła wieść, że Artur Szpilka i Sergiej Radczenko zmierzą się... w partii szachów. Nie jest tajemnicą, że "Szpila" dość często gra ze swoimi przyjaciółmi i można się było domyślić, że coś nie coś potrafi. Jak się okazało, faktycznie tak jest, bo tuż przed faktycznym pojedynkiem Szpilka - Radczenko na KSW 71, pokonał Ukraińca w grze na czas. 

NIE PRZEGAP: Dekolt Justyny Żyły rozpalił fanów do czerwoności! Nie mogli się powtrzymać po zobaczeniu tego zdjęcia, ruszyła lawina

Zobaczcie, jaką formę Artur Szpilka zrobił przed walką na KSW 71, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Kto wygra walkę Szpilka - Radczenko w MMA?
Marcin Różalski do bólu szczery przed KSW 71: Płacę haracz za dawne grzechy | Andrzej Kostyra

Szpilka lepszy od Radczenki! Wielkie szachowe starcie przed KSW 71. "Szpila" bez trudu rozprawił się z rywalem

Po tym, jak obaj zawodnicy wzięli udział w ceremonii ważenia przed galą KSW 71, czekało ich wielkie szachowe starcie. Arbiter obecny na scenie podczas zawodów objaśnił jeszcze przed grą zasady, według których Szpilka i Radczenko mieli po 10 minut na partię. Zawodnik, któremu jako pierwszemu spadnie czas, przegrywał walkę. Po emocjonującym pojedynku okazało się, że górą był "Szpila". - W tym przypadku Artur zwyciężył na czas. Również udało mu się w sumie na szachownicy tutaj odbić. Ja dziękuję zawodnikom a grę. - powiedział po zakończonym już starciu Michał Wodzyński, który nadzorował szachowe starcie Szpilka - Radczenko przed KSW 71. 

Lukas Podolski szczerze o zakończeniu kariery! Wymowne słowa gwiazdy Górnika Zabrze, nie miał nic do ukrycia

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany