Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Lukas Podolski szczerze o zakończeniu kariery! Wymowne słowa gwiazdy Górnika Zabrze, nie miał nic do ukrycia

2022-06-17 16:49

Lukas Podolski to nie tylko jedna z legend futbolu, ale również człowiek, który nie może narzekać na nudę. Gwiazdor Górnika Zabrze wciąż jest czynnym zawodnikiem, a do tego regularnie występuje w niemieckiej wersji talentshow "Mam Talent", a do tego prowadzi swoją sieć kebabów. Nic więc dziwnego, że co jakiś czas pojawiają się pytania o sportową emeryturę "Poldiego". Tym razem mistrz świata z 2014 błyskawicznie odpowiedział, czym z pewnością zaskoczy wielu kibiców.

Pomimo tego, że na początku czerwca Lukas Podolski skończył już 37 lat, mistrz świata z 2014 roku wciąż daje z siebie wszystko podczas treningów i meczów Górnika Zabrze, starając się jak najbardziej pomóc swojej drużynie. Mogłoby się wydawać, że "Poldi" jest już spełnionym zawodnikiem i obecnie grę w piłkę traktuje bardziej jako zabawę, jednak trener Jan Urban niedawno zdecydował się opowiedzieć, jak naprawdę wygląda praca z Lukasem Podolskim. Słowa byłego już szkoleniowca Górnika mogą tłumaczyć, dlaczego mistrz świata z 2014 wciąż nie zawiesił korków na kołku i jak się okazuje, raczej prędko tego nie zrobi.

Jan Urban ujawnił całą prawdę o Lukasie Podolskim! Taki naprawdę jest gwiazdor Górnika, tego już nie ukryje. Trener o wszystkim opowiedział

Zapytali Lukasa Podolskiego o zakończenie kariery. Odpowiedź była błyskawiczna, nie zawahał się ani przez chwilę

Pytania o ewentualną emeryturę Lukasa Podolskiego wracają co jakiś czas, jednak nic nie wskazuje na to, aby gwiazdor Górnika Zabrze miał w najbliższym czasie skończyć z piłką. Nawet pomimo występów w niemieckim "Mam Talent" oraz prowadzenia swojej sieci kebabów, "Poldi" wciąż ma czas i chęci na grę w PKO Ekstraklasie, co postanowił dobitnie przekazać odpowiadając na jedno z pytań o swojej emeryturze.

NIE PRZEGAP: Dekolt Justyny Żyły rozpalił fanów do czerwoności! Nie mogli się powtrzymać po zobaczeniu tego zdjęcia, ruszyła lawina

Zobaczcie, jak wyglądał ślub Lukasa Podolskiego, klikając w galerię zdjęć poniżej

Lukas Podolski szczerze o końcu kariery. Gwiazdor Górnika Zabrze nie miał niczego do ukrycia, wyłożył kawę na ławę

Obecnie gwiazdor Górnika Zabrze nie planuje niczego innego, oprócz gry dla ekipy z PKO Ekstraklasy. - Na razie jest Górnik Zabrze. Co dalej, to nie wiemy. Czy będę kroić kebaby, czy będę w domu siedzieć z rodziną, czy kręcić się po świecie to nie wiem. Nie mam na razie planów - wypalił gwiazdor Górnika Zabrze w rozmowie z dziennikarzami programu "Uwaga!". To może napawać kibiców śląskiej ekipy optymizmem bowiem nie wydaje się, aby Podolski miał szybko zakończyć swoją przygodę w polskim klubie. 

Paulo Sousa otrzyma fortunę za wyrzucenie z Flamengo! Padniecie po zobaczeniu, ile wynosi jego odprawa

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Tomaszewski po Belgia-Polska: Nie mamy drużyny
Najnowsze