Artur Szpilka

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Artur Szpilka

konkretne pieniądze

Artur Szpilka postawił zaporowe warunki! Chce fortuny za powrót do freak-fighów! Gwiazdor KSW postawił sprawę jasno

2023-07-30 10:36

Kiedy Artur Szpilka pojawił się w federacji HIGH League, gdzie mierzył się z Denisem Załęckim wiele osób mogło mieć nadzieję, że pięściarz na dłużej zostanie w świecie freak-fightów, jednak nic z tych rzeczy. Gwiazdorowi KSW nie przypadł do gustu świat freaków i szybko ogłosił, że woli skupiać się na sportowych walkach. W rozmowie z "Fansportu" wyznał jednak, jaka kwota przekonałaby go, aby raz jeszcze pojawić się w organizacji freak-fightowej.

Przejście Artura Szpilki z boksu do federacji KSW bez dwóch zdań jest jedną z najlepszych decyzji w karierze doświadczonego pięściarza, bowiem w MMA czuje się on jak ryba w wodzie, wygrywając kolejne pojedynki. W samej federacji KSW Szpilka stoczył dwa pojedynki - z Sergiejem Radczenko oraz Mariuszem Pudzianowskim i oba wygrał. Do tego dorzucił wygraną w federacji HIGH League po krótkiej walce z Denisem Załęckim, która zakończyła się kontuzją "Bad Boya". Wszystko wskazuje na to, że już niebawem znów zobaczymy "Szpilę" w klatce, jednak istnieje małe prawdopodobieństwo, że jego walka obędzie się w oktagonie freak-fightowej federacji. 

Artur Szpilka jasno określił, za jakie pieniądze wróci do freak-fightów! Chce prawdziwej fortuny

Po ogłoszeniu Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka jako nowego zawodnika federacji FAME MMA wiele osób z pewnością zastanawiało się, jakie są szansa na zobaczenie starcia Szpilka - Włodarczyk, pomiędzy którymi od dawna iskrzy. Okazuje się, że jest to możliwe, jednak organizacja chętna na zorganizowanie takiego pojedynku musiałaby głęboko sięgnąć do kieszeni. 

Artur Szpilka postawił zaporowe warunki! Chce fortuny za powrót do freak-fighów! Gwiazdor KSW postawił sprawę jasno

Ja powiedziałem, że jeśli miałbym wrócić do freaków to drugie tyle co za Pudziana i wtedy dopiero wracam. Tylko na walkę sportową, a nie tam jakąś… - wyznał Artur Szpilka w rozmowie z "Fansportu" ujawniając, jaka stawka byłaby w stanie go przekonać. Pięściarz, który pokonał Mariusz Pudzianowskiego na gali XTB KSW Colosseum 2 zaliczał się do grona najlepiej opłacanych zawodników podczas gali na PGE Narodowym i w takiej sytuacji ewentualne przekonanie "Szpili" do walki dla freak-fightowej organizacji byłoby naprawdę kosztowne. 

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Diablo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze