Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Przemiana Szpilki

Artur Szpilka wkurzył ukochaną. Kamila Wybrańczyk suszyła mu głowę, odpowiedź "Szpili" zamknęła temat

2022-08-31 20:29

Artur Szpilka już 17 września stoczy walkę z Denisem Załęckim na High League 4. Jest to jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich freak fightów, ale "Szpila" zachowuje duży spokój. Przed tym starciem przeszedł sporą metamorfozę, czym... wkurzył ukochaną. Kamila Wybrańczyk suszyła mu głowę w związku z wyglądem, ale odpowiedź Szpilki zamknęła temat.

Szpilka od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich fighterów. Był w światowej czołówce boksu, ale po przegranej walce o mistrzostwo świata z Deontayem Wilderem coś w nim pękło. Doprowadziło to do tego, że 33-latek rozpoczął przygodę z MMA. "Szpila" ma już za sobą udany debiut w klatce, bowiem na czerwcowym KSW 71 szybko rozprawił się z Siergiejem Radczenką. Natychmiast ustawiła się do niego kolejka chętnych, ale kolejny krok zawodnika z Wieliczki zaskoczył wszystkich. Szpilka został wypożyczony z KSW do freak-fightowej federacji High League i już 17 września zadebiutuje on w zupełnie innym świecie MMA. Jego rywalem będzie jednak nieobliczalny Denis Załęcki, który cieszy się ogromną popularnością w internecie. Zasłynął z wyjątkowej agresji i ma łatkę chuligana, ale ma przy tym sportowe zaplecze. "Szpila" zdaje sobie sprawę z trudności tego wyzwania, jednak imponuje olbrzymim spokojem,

Robert Burneika miał wypadek! Skasowane auto w Warszawie. Wiemy, co z poszkodowanymi

Artur Szpilka u Kostyry. Pojednanie, depresja, wiara.

Artur Szpilka wkurzył ukochaną. Kamila Wybrańczyk suszyła mu głowę

Szpilka podkreśla, że nie zamierza tolerować patologii na freak-fightowej gali. Między nim a Załęckim nie ma złej krwi i obaj zawodnicy chcą dać po prostu niezapomnianą walkę. Ich pojedynek cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, a fani odliczają dni do High League 4. Ci baczniej obserwujący byłego pięściarza mogli zauważyć metamorfozę, jaką przeszedł. Od pewnego czasu 33-latek ma na twarzy wąsa! Wobec jego łysej głowy i znikomej brody zarost pod nosem mocno rzuca się w oczy, co początkowo nie spodobało się partnerce sportowca.

Upocony po pachy Marcin Najman robi groźną minę. "Bestia ze wschodu"

Kamila Wybrańczyk nie boi się odważnych sesji!

Zostawiłem sobie tego wąsa, rano wstałem, a Kama od razu powiedziała, żebym to zgolił - ujawnił Szpilka w rozmowie ze "Sport.pl". Mimo to, nie posłuchał się on ukochanej i wciąż hoduje zarost. Co więcej, stwierdził, że teraz jest "Arturem Gustavo Gavilią Szpilka", czym jednoznacznie zamknął temat zgolenia wąsa. Kamila Wybrańczyk pewnie przyzwyczaiła się już do nowego wyglądu partnera i wszystko wskazuje na to, że będzie musiała z tym żyć jeszcze przez jakiś czas.

Sonda
Kto wygra walkę Szpilka - Bad Boy?

Kto wygra mundial w Katarze?

Włącz podcast i poznaj faworytów!

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze