Marcin Najman

i

Autor: AKPA Marcin Najman

To już nie są żarty

Upocony po pachy Marcin Najman robi groźną minę. "Bestia ze wschodu"

2022-08-30 16:54

Marcin Najman znów zaskoczył na Instagramie. Znany zawodnik MMA postanowił opublikować zdjęcie, które wywołało mnóstwo emocji. "El Testosteron" w pełnym słońcu zdecydował się na duży wysiłek fizyczny, co widać od razu po pocie, jaki pojawił się na jego ciele. Komentarze fanów, gdy zobaczyli groźną minę sportowca, były bardzo jednoznaczne.

Marcin Najman to postać wyjątkowo nietuzinkowa. "El Testosteron" wielokrotnie zaskakiwał już zdjęciami i wypowiedziami. Zawodnik MMA słynie z ciętego języka. Mówi także na tematy pozasportowe, a jego instagramowe wpisy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem Najman postanowił pochwalić się zdjęciem z wyjątkowo upalnego dnia. Jednak nawet prażące słońce nie zmąciło jego planów i dał sobie w kość. Widać to po mokrej koszulce. Jednocześnie groźna mina sprawiła, że kibice ochoczo zaczęli komentować fotkę Najmana na portalu społecznościowym.

Mariusz Pudzianowski wściekły! Sfingowali jego śmierć, padły ostre słowa!

Przepocony Najman z groźną miną

Zazwyczaj Marcin Najman publikuje zdjęcia z szerokim uśmiechem. W ostatnim czasie sporo było fotek z rodzinnych wczasów w towarzystwie najbliższych. To najwyraźniej dawało mu mnóstwo radości, ponieważ na obrazkach śmiał się od ucha do ucha. Tym razem klimat zdjęcia jest zupełnie inny. Sportowiec ma na nim wyjątkowo groźną minę.

Gorąco i intensywny wysiłek sprawiły, że Najman wystawił swoje ciało na sporą próbę. Efekt, być może niezamierzonego, treningu widać gołym okiem. Przepocona koszulka to dowód na to, że tego dnia zupełnie się nie oszczędzał.

Szef FAME MMA Wojtek Gola skradł serce pięknej aktorki?! Tę blondynkę znacie z serialu Rodzinka.pl

Najman jako "Bestia ze wschodu"

Zdjęcie Najmana szybko zyskało popularność w sieci. Fani zareagowali, zostawiając polubienia. Pojawiło się także sporo komentarzy pod adresem wojownika mieszanych sztuk walki. "Bestia ze wschodu" - podsumował jeden z obserwujących konto sportowca na portalu społecznościowym.

Najnowsze