Wojtek Gola i Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: AKPA Wojtek Gola i Wiktoria Gąsiewska

Nowa miłość Goli?

Szef FAME MMA Wojtek Gola skradł serce pięknej aktorki?! Tę blondynkę znacie z serialu Rodzinka.pl

2022-08-30 9:18

Czy znalazła się dama, która skradła serce szefa FAME MMA Wojtka Goli? Coraz więcej znaków na niebie, ziemi i Instagramie na to wskazuje! Celebryta znany z programu „Warsaw Shore” razem z aktorką Wiktorią Gąsiewską dają do zrozumienia fanom, że są razem? Fani plotkują, a na oficjalne potwierdzenie może przyjść nam jeszcze nieco poczekać.

Czy serce Wojtka Goli zostało usidlone? Coraz więcej znaków na to wskazuje! Celebryta znany z „Warsaw Shore” i pracy w FAME MMA może spotykać się z aktorką Wiktorią Gąsiewską. Ostatnie znaki, które dają w social-mediach pozwala spekulować, że wiąże ich coś więcej. W ostatnich dniach Gola opublikował na Instagramie fotografię z wielkim bukietem czerwonych róż. Zdjęcie opisał słowami „najlepsza pani fotograf” i oznaczył… aktorkę! Z kolei Gąsiewska znana z serialu Rodzinka.pl opublikowała jakiś czas temu zdjęcie z bukietem kwiatów, oznaczając Wojtka.

Szef FAME MMA Wojtek Gola spotyka się z Gąsiewską?

Wcześniej pojawiały się także komentarze, w których Gola publikował tylko emotikonę tygryska. Nic dziwnego, że fani głośno plotkują o potencjalnej relacji. Jeśli taka rzeczywiście jest, pewnie dowiemy się o tym szybko.

Mariusz Pudzianowski wściekły! Sfingowali jego śmierć, padły ostre słowa!

Elizabeth "Liza" Anorue zawodniczką FAME MMA. Zobacz zdjęcia influencerki w galerii poniżej!

Kim jest Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska to aktorka nowego pokolenia. 23-latka zyskała popularność dzięki występowi w serialu Rodzinka.pl. Grała tam rolę Agaty, czyli dziewczynę Kuby (Adama Zdrójkowskiego). Występowała także w Rodzinie zastępczej, O mnie się nie martw czy w Przyjaciółkach. Współprowadziła program The Voice of Poland. Zajmuje się także dubbingiem.

Niespodziewane sceny podczas wywiadu z Mirosławem Oknińskim. Nagle wyciągnął broń i wycelował w kamerę!

Kim jest Wojtek Gola, szef FAME MMA?

Wojtek Gola to celebryta, który popularność zyskał w programie Warsaw Shore. W ostatnim czasie znany jest przede wszystkim z roli szefa największej europejskiej federacji freak-fightowej FAME MMA. Trzykrotnie wchodził do klatki organizacji, wygrał tylko raz.

Kulisy FAME MMA 14
Najnowsze