wszystko widać

Artur Szpilka zdjął majtki i pokazał gołe pośladki! Wszystkim pochwalił się publicznie, niecodzienny widok

2023-01-09 13:02

Jakiś czas temu Artur Szpilka pochwalił się w sieci zdjęciem swojego nowego tatuażu, który znajduje się na jego plecach. Projekt, jak się jednak okazało, jest o wiele większy i sięga również na pośladki, które teraz pięściarz i gwiazdor federacji KSW poszedł sobie wytatuować. Przy okazji pochwalił się zdjęciem z zabiegu, na którym stoi gotowy do wykonania tatuażu z opuszczonymi spodniami i bielizną.

Artur Szpilka bez dwóch zdań nie stroni od tatuaży, które w sporej ilości zdobią jego ciało. Jednymi z ostatnich jest napis "wiara", który znajduje się na szyi pięściarza i gwiazdora KSW, a najnowszy to ogromne dzieło sztuki, które "Szpila" tatuuje sobie na plecach. Okazuje się jednak, że projekt jest obszerniejszy, niż mogłoby się wydawać i bynajmniej nie kończy się na plecach. Artur Szpilka właśnie pochwalił się zdjęciem z salonu tatuażu z kolejnej sesji, podczas której dowiedzieliśmy się, że projekt ten sięga także na pośladki. Gwiazdor KSW chwaląc się kolejną wizytą w salonie tatuażu, przy okazji pokazał je publicznie. 

Gołe pośladki Artura Szpilki krążą po internecie! Gwiazdor KSW poszedł do salonu tatuażu i pokazał zdjęcie bez majtek

Kiedy Artur Szpilka przygotowywał się do rozpoczęcia kolejnej sesji w salonie tatuażu, ekipa odpowiedzialna za media społecznościowe punktu postanowiła nagrać krótki filmik z pięściarzem w roli głównej, który ten szybko udostępnił na swoim Instagramie. Na nagraniu widzimy Artura Szpilkę, który stoi tyłem z opuszczonymi spodniami i bez bielizny, pokazując swoje pośladki, na których niebawem pojawi się tatuaż. Takich widok internauci i fani Artura Szpilki z pewnością nie spodziewali się w poniedziałkowy poranek. Zobaczcie sami, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Artur Szpilka - Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze