Szpilka

i

Autor: Materiały organizatorów

To byłby hit!

Artur Szpilka zdradził, kiedy wraca do klatki! Kto rywalem? Pada bardzo mocne nazwisko!

2022-09-26 19:49

Artur Szpilka zamienił boks na MMA i jak na razie stoczył dwie walki i obie wygrał. W debiucie na gali KSW pokonał Siergieja Radczenkę, a kilka dni temu okazał się lepszy od Denisa Załęckiego na High League. Po raz kolejny w klatce mamy go zobaczyć już w styczniu. Z kim zmierzy się "Szpila"? W kuluarach mówi się o bardzo głośnym nazwisku w świecie polskich sportów walki!

Szpilka kilka miesięcy temu rozpoczął - jak sam mówi - przygodę z MMA i na razie nowa dyscyplina daje mu dużo radości. Zwłaszcza, że dwie pierwsze walki zapisał na swoim koncie. I obie przed czasem - najpierw na KSW nie dał szans Siergiejowi Radczence, a ostatnio na freakowej gali High League 4 w Gliwicach w 45 sekund rozprawił się z Denisem Załęckim. W tym drugim przypadku walka zakończyła się jednak z powodu kontuzji kolana "Bad Boya".

- Freaki to nie mój świat, nie pasuję tu. Zadymy, wyzywanie się, a potem, jak widzą się w hotelu, to przechodzą koło siebie i nic. Nie kumam tego. Organizacyjnie sztos, żeby nie było, ale nie czuję tego. Nie mówię, że już nigdy mnie we freakach nie zobaczycie, jednak teraz tylko sport i KSW - powiedział nam Szpilka po zwycięstwie z Załęckim.

Trener Artura Szpilki dokonał niebywałej rzeczy! Zajęło mu to 42 godziny, ogromny szacunek

High League - Artur Szpilka GORZKO po wygranej z Denisem!

Szpilka jest już po rozmowach z szefami KSW i jak sam zdradził na jednym ze stories na Instagramie, w klatce ponownie zobaczymy go w styczniu. Kto będzie jego rywalem? Nazwisk potencjalnych rywali jest kilka, ale w kuluarach najwięcej mówi się o... Arkadiuszu Wrzosku!

To znakomity kickbokser, który także ma za sobą już debiut w MMA. Na gali KSW 73 w sierpniu w Warszawie w walce wieczoru zmierzył się z Tomaszem Sararą i po dramatycznym starciu wygrał przed czasem w 3. rundzie. Jeśli rzeczywiście dojdzie do tej batalii, to możemy być świadkami bardzo emocjonującego pojedynku!

Tomasz Narkun wraca do klatki KSW! Szykuje się znakomita walka, rywalem „Frankenstein”

Sonda
Kto wygrałby walkę Artur Szpilka - Arkadiusz Wrzosek?

Krychowiak przesadził? Czym podpadł Stoch? Czy kadra jest gotowa na mundial?

Włącz NOWY ODCINEK podcastu SUPER SPORT!

Listen to "Czepiali się Stocha. Fatalne zachowanie Krychowiaka. SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze