Mamed Khalidov

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov

wielu to zmrozi

Aż nas powykręcało po zobaczeniu wybryków Mameda Khalidova. Nie miał żadnych oporów, to nagranie wielu zmrozi

2023-03-13 11:00

Mamed Khalidov, podobnie jak Mariusz Pudzianowski oraz Artur Szpilka, już oficjalnie przygotowuje się do swojej kolejnej walki, która odbędzie się podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Jedna z największych ikon federacji KSW doskonale wie, że ważne są nie tylko treningi, ale również odnowa biologiczna. W tym celu postanowił wykorzystać swój basen w środku zimy, co wielu może zmrozić.

Pomimo ponad 40 lat na karku, Mamed Khalidov wciąż cieszy się statusem jednej z największych gwiazd federacji KSW, a jego kolejne walki przyciągają tłumy i elektryzują fanów na długo przed starciem i jeszcze długo po nim. Pogromca Mariusza Pudzianowskiego wciąż robi wszystko, aby zachować jak najlepszą formę, która była w stanie wprawić w osłupienie nawet Krzysztofa Radzikowskiego. Przed kolejnym starciem podczas XTB KSW Colosseum 2, które odbędzie się na PGE Narodowym, Khalidov znów zajmuje się przede wszystkim treningami, ale nie tylko. Gwiazdor KSW nie zapomina o tym, jak ważna jest regeneracja.

To wideo z Mamedem Khalidovem wielu zmrozi. Gwiazdor KSW nawet się nie zawahał, zrobił to jak gdyby nigdy nic

W tym celu Mamed Khalidov postanowił wykorzystać basen, który znajduje się na podwórku przy jego posiadłości i pochwalił się specjalnym filmikiem w mediach społecznościowych. Zamiast udawać się do komory kriogenicznej, gwiazdor KSW postanowił zregenerować swoje ciało zanurzając się w lodowatej wodzie basenu, w którym musiał zrobić dziurę, bowiem tafla wody zamarzła w niskiej temperaturze. 

Aż nas powykręcało po zobaczeniu wybryków Mameda Khalidova. Nie miał żadnych oporów, to nagranie wielu zmrozi

Na sam widok morsującego Mameda Khalidova, ubranego jedynie w czapkę oraz bieliznę termiczną i spodenki do ćwiczeń internautom zrobiło się chłodno. - Od samego patrzenia zimno sie człowiekowi robi - napisała pod postem ikony federacji KSW jedna z fanek. - Tak bez entuzjazmu do tej wody wchodzisz - zażartował z Khalidova kolejny z internautów.

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem?
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany