Mamed Khalidov

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mamed Khalidov

Wielki pojedynek

Bezpośrednia wypowiedź rywala o Mamedzie Khalidovie. Dobrze to przemyślał, kiedyś wywołał burzę swoimi słowami

2023-05-23 8:11

Ostatnie odliczanie do gali XTB KSW Colosseum II trwa. Do największej gali w historii polskiego MMA został już nieco ponad tydzień i emocje związane z tym wydarzeniem rosną. Walką wieczoru na tej gali będzie starcie Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem. Zawodnicy po raz trzeci skrzyżują rękawice, a Anglik wypowiedział się na temat swojego najbliższego rywala.

Karta walk gali XTB KSW Colosseum II naszpikowana jest największymi nazwiskami polskiego MMA. Podczas wydarzenia na PGE Narodowym zobaczymy m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Mameda Khalidova, Michała Materlę, czy Artura Szpilkę. Zwłaszcza kolejny występ Khalidova budzi wśród fanów KSW duże emocje. Szczególnie, że na PGE Narodowym dopełni się trylogia. Khalidov po raz trzeci zmierzy się ze Scottem Askhamem.

Tak rywal wypowiedział się o Mamedzie Khalidovie. Ważył swoje słowa

Po raz pierwszy panowie zmierzyli się w grudniu 2019 roku. Wówczas lepszy okazał się reprezentant Anglii, który pokonał legendę polskiego MMA przez decyzję sędziów. Do rewanżu doszło niespełna rok później. Druga walka potrwała zaledwie kilkadziesiąt sekund, a błyskawicznie zakończył ją Khalidov, który znokautował rywala wysokim kopnięciem.

Przed jedną z walk Askham podgrzewał atmosferę i mówił, że czas Khalidova dobiegł końca. Teraz postanowił być bardziej wstrzemięźliwy w swoich osądach. - W każdym sporcie musi być jakiś antybohater i wydaje mi się, że przy naszych pierwszych starciach to ja odegrałem tę rolę. Pamiętam, że wówczas powiedziałem, iż czas Mameda się kończy, ale dziś raczej już bym tego nie powtórzył - powiedział Askham w zapowiedzi walki z Khalidovem.

Sonda
Kto wygra walkę Mamed Khalidov - Scott Askham?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze