Michał Boxdel Baron

i

Autor: SE Michał "Boxdel" Baron

musiał to przekazać

Boxdel przekazał pilne informacje o swoim stanie zdrowia! Szef FAME MMA nie mógł czekać ani chwili dłużej

2023-03-08 15:16

Przed kilkoma miesiącami Michał "Boxdel" Baron poinformował swoich fanów, że musi na jakiś czas zniknąć z sieci i zadbać o swoje zdrowie. Już przed jego walką z Pawłem Jóźwiakiem na FAME 17 jeden z włodarzy freak-fightowej federacji informował, że czuje się znacznie lepiej i wszystko idzie w dobrym kierunku. Teraz pochwalił się w mediach społecznościowych jeszcze lepszymi wiadomościami.

Ostatni czas nie był zbyt łatwy dla "Boxdela", który musiał diametralnie zmienić swój styl życia i zadbać o swoje zdrowie po tym, jak wyniki jego badań nie były najlepsze. Jeden z szefów FAME MMA poważnie podszedł jednak do sprawy i zaczął nie tylko lepiej się odżywiać, ale również zrzucił kilkanaście kilogramów przed walką z Pawłem Jóźwiakiem na FAME 17. Michał Baron nie spoczął jednak na laurach i mając w planach kolejne starcia, dalej dobrze się prowadził, dzięki czemu teraz mógł przekazać swoim fanom kolejne dobre wiadomości. 

Ważne wieści o zdrowiu Michała "Boxdela" Barona! Jeden z szefów FAME MMA miał do przekazania dobre wiadomości

Okazuje się, że zdrowie "Boxdela" poprawia się z dnia na dzień i tylko utwierdza go w przekonaniu, że dobrze wykonuje swoją pracę. Tuż pod tym, jak Michał Baron poddał się kolejnym badaniom, mógł zwrócić się do internautów ujawniając, że wszystko wygląda wręcz koncertowo.

Boxdel przekazał pilne informacje o swoim stanie zdrowia! Szef FAME MMA nie mógł czekać ani chwili dłużej

- Dzisiaj miałem badania - odzyskałem zdrowie! Bardzo się z tego powodu cieszę — pozdrawiam każdego i zdrówka życzę! - napisał wyraźnie zadowolony na Twitterze jeden z szefów federacji FAME MMA chwaląc się świetnymi wiadomościami na temat swojego stanu zdrowia. W odpowiedzi na wpis "Boxdela', internauci nie tylko podzielali jego radość, ale również życzyli mu utrzymania takiego stanu zdrowia i kolejnych sukcesów. 

Sonda
Kto wygrałby walkę Najman - Boxdel?
Arkadiusz Tańcula gotowy na walkę w KSW na Narodowym! Chce podbić Hollywood
Listen on Spreaker.
Najnowsze