CIĘTA RIPOSTA Błachowicza na atak! Każe zebrać GRUBE D***O z kanapy i wejść do ringu

2020-09-29 15:02 MSo
Jan Błachowicz
Autor: Paweł Dąbrowski Jan Błachowicz

Jan Błachowicz dokonał czegoś niesamowitego! W miniony weekend sensacyjnie pokonał Dominicka Reyesa i został nowym mistrzem największej organizacji MMA na świecie, UFC. Nagle liczba chętnych do walki z posiadaczem pasa drastycznie wzrosła. Wymieniane są kolejne nazwiska, a wśród nich jestt chociażby... słynny Daniel Cormier, który dopiero co uderzył w "Cieszyńskiego Księcia". Szybko spotkał się z ripostą ze strony Błachowicza.

Choć Jan Błachowicz dopiero zdobył pas mistrza świata UFC w organizacji półciężkiej, to już musi myśleć o tym, z kim będzie mierzył się w pierwszej obronie pasa. Potencjalnych przeciwników nie brakuje! Już w oktagonie "Cieszyński Książę" rzucał wyzwanie pod adresem Jona Jonesa, ale ten na razie planuje mierzyć się w królewskiej kategorii wagowej. To otwiera Polakowi kilka innych opcji.

Jedną z nich jest pojedynek z... Danielem Cormierem. Słynny "DC" rzucił ostatnio kilka cierpkich słów pod adresem Polaka. - Bez urazy, ale gdy widzisz przegrane walki Jana Błachowicza, to myślisz, że mógłbyś go pokonać. Każdy może. Jak jesteś mną lub Jonem Jonesem, to oczywiste, że tak myślisz - podsumował Daniel Cormier.

Na reakcję Błachowicza nie trzeba było długo czekać. - Hej, Danielu. Jeśli masz tak dużo do powiedzenia o mnie, to zbieraj swoje grube dupsko z kanapy i przyjdź do oktagonu. Nauczę cię szacunku - napisał na Twitterze "Cieszyński Książę", wywołując falę polubień i komentarzy.

Taka walka z pewnością byłaby wielkim hitem i kolejny raz może przynieść mnóstwo popularności Błachowiczowi. Czy do tego starcia rzeczywiście dojdzie? Najpierw mistrz UFC planuje urlop i czeka na narodziny synka. Pierwsza obrona pasa najprawdopodobniej odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Mistrzowskie powitanie Jana Błachowicza w Warszawie. "Cały czas to do mnie nie dociera"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze