Mariusz Pudzianowski

i

Autor: KSW / Materiały prasowe Mariusz Pudzianowski

mocne słowa

Czarne chmury nad Mariuszem Pudzianowskim! Te słowa nie przejdą bez echa, to nie spodoba się gwiazdorowi KSW

2023-06-05 21:52

Mariusz Pudzianowski był o krok od zakończenia pojedynku z Arturem Szpilką na swoją korzyść, jednak ostatecznie to on wychodził z klatki jako przegrany. Po gali XTB KSW Colosseum 2 były siłacz, podobnie jak szefowie KSW mają o czym myśleć. O przyszłość Pudzianowskiego w organizacji zapytany został Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji na kanale "Klatka po klatce" i jego słowa bez dwóch zdań nie przejdą bez echa.

Po tym, jak Mariusz Pudzianowski wygrał z Michałem Materlą podczas gali KSW 70 w ubiełgłym roku po spektakularnym nokaucie, były siłacz najpierw przegrał z Mamedem Khalidovem, a teraz musiał uznać wyższość Artura Szpilki na gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. "Pudzian" po porażce zwrócił się w obszernym materiale wideo do swoich fanów, gdzie wyjaśnił przyczyny swojej porażki oraz wyznał, że to już jego "ostatnie podrygi" w zawodowym sporcie. Zaledwie dwa dni po gali, na kanale "Klatka po klatce" pojawił się wywiad z Wojsławem Rysiewskim, dyrektorem sportowym KSW, w którym nie mogło oczywiście zabraknąć tego tematu. 

Mocne słowa dyrektora KSW po porażce Pudzianowskiego. Gwiazdor federacji ma nad czym myśleć

Pudzianowski kontrolował pierwszą rundę mając Szpilkę w pełnym dosiadzie, jednak nie był w stanie wykorzystać swojej przewagi. W drugiej zaś postanowił pójść na wymianę ciosów z pięściarzem, co skończyło się dla niego nokautem. Po takim występie prowadzący wywiad Artur Mazur zapytał wprost, co dalej z 46-letnim Pudzianowskim?

Czarne chmury nad Mariuszem Pudzianowskim! Te słowa nie przejdą bez echa, gwiazdor KSW ma o czym myśleć po porażce ze Szpilką

Sam nie mam jakiegoś pomysłu… Wydaje mi się, że też czeka nas jakaś rozmowa. Nie wiem, czy ten czas wreszcie dogonił Mariusza, czy może tę percepcję zaburzyła walka z Michałem… Nie da się ukryć, że pierwsza runda chyba według planu, ale później koła odpadły i koniec - stwierdził dyrektor sportowy federacji KSW przyznając jednocześnie, że obecnie nie ma żadnych planów, z kim mógłby ewentualnie zestawić w przyszłości Pudzianowskiego a także, że ten jednak powinien mierzyć się z zawodnikami zbliżonymi do niego wiekiem oraz wagą. 

Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski powinien już kończyć karierę w KSW?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze