High League 5: Damian Janikowski rywalem Mateusza Kubiszyna! Kiedy i jakie zasady walki?

i

Autor: High League High League 5: Damian Janikowski rywalem Mateusza Kubiszyna! Kiedy i jakie zasady walki?

Hitowy news!

Damian Janikowski zawalczy na High League 5! Znamy jego rywala, arcyciekawe starcie

2022-11-02 19:39

Mateusz Kubiszyn stanie przed ogromnym wyzwaniem podczas HIGH League 5. “Don Diego” skonfrontuje się z brązowym medalistą olimpijskim w zapasach, Damianem Janikowskim! Gala HIGH League 5 już 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi.

Damian Janikowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników sportów walki. Największe sukcesy odnosił w zapasach. Walczył w kategorii wagowej do 84 kilogramów w stylu klasycznym. Zasłynął przede wszystkim jako brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie z 2012 roku. Ponadto był wicemistrzem świata, wicemistrzem Europy, brązowym medalistą mistrzostw Europy, trzykrotny srebrnym medalistą wojskowych mistrzostw świata oraz srebrnym medalistą wojskowych igrzysk olimpijskich. Przez lata zdobywał też medale i tytuły podczas mistrzostw Polski.

Damian Janikowski w High League. Wiemy, z kim się zmierzy!

Od 2016 roku Janikowski jest zawodnikiem MMA. Zadebiutował w maju 2017 podczas gali na Stadionie Narodowym. Przy 60-tysięcznej publiczności zrobił furorę i już po 90 sekundach pokonał przez TKO Julia Gallegosa. Wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki stoczył w KSW. Jego rekord w MMA to 7 zwycięstw i 5 porażek. Sześć z siedmiu triumfów odniósł przed czasem. Mierzył się z polską i europejską czołówką. Jego rywalami byli między innymi utytułowani Michał Materla, Szymon Kołecki, Antoni Chmielewski i weterani najlepszej organizacji MMA na świecie, UFC, Paweł Pawlak i Tom Breese. Janikowski wkroczy do świata freak-fightów i zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. To nie będzie łatwa walka dla obu zawodników. Zapaśnik kontra kickbokser. Takie starcia najbardziej elektryzują widzów. 

Alan Kwieciński podczas wywiadu zaczął szaleć. Internet nie dowierza! Zwyciężczyni "Top Model" była w szoku

“Don Diego” dotychczas stoczył jedną walkę w HIGH League. Podczas specjalnej gali HIGH League 3: Extra, po bardzo dobrym pojedynku, pokonał w swoim debiucie w MMA jedną z największych gwiazd ligi Malika Montany, Denisa “Bad Boya” Załęckiego. To starcie wzbudziło ogromne emocje - zarówno podczas konferencji i programów dodatkowych, jak i podczas samej gali. Mateusz Kubiszyn dał się poznać również jako charyzmatyczny człowiek, a zawodowo strażak. Jego konfrontacja z torunianinem odbyła się w wyjątkowej scenerii. Cały pojedynek można obejrzeć na kanale HIGH League w serwisie YouTube.

Kim jest Mateusz "Don Diego" Kubiszyn?

Mateusz Kubiszyn to jeden z najbardziej utytułowanych polskich kickbokserów i zawodników walk na gołe pięści. "Don Diego" świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał sześć pojedynków i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali odprawiał przed czasem. Poza tym odnosił znaczące sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich. W ostatnim stójkowym starciu, na początku września, pokonał inną gwiazdę GROMDA, Wasyla Hałycza. Starcie odbędzie się na zasadach MMA. Limit czasowy to trzy rundy po trzy minuty.

Podczas HIGH League 5 skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, oraz słynnego zadymiarza, Mateusza “Murana” Murańskiego.

Daro Lew wprost o zarobkach w FAME MMA! Przed walką z Filipkiem rzucił pracę "Są to fajne pieniążki" [TYLKO U NAS]

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl! Nie może Cię tam zabraknąć. 

Szpilka vs Denis - jedyne takie nagranie! Tak team "Szpili" dopingował go na High League
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze