Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk

i

Autor: SE Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk

fame mma 16

Daro Lew wprost o zarobkach w FAME MMA! Przed walką z Filipkiem rzucił pracę "Są to fajne pieniążki" [TYLKO U NAS]

2022-11-02 14:28

Na karcie walk FAME MMA 16 nie brakuje nazwisk i zestawień, które wzbudzają ogromne emocje wśród kibiców i jedną z takich postaci bez dwóch zdań jest Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, który nie może narzekać na brak sympatii ze strony kibiców. Przed walką z Filipkiem na FAME MMA 16, "Daro Lew" odpowiedział na kilka naszych pytań, przy okazji opowiadając co nie co na temat zarobków w FAME MMA.

W ostatnim czasie Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk skradł show i zyskał sympatię wielu internautów nie tylko za sprawą swoich kolejnych wpisów na Twitterze, czy konflikcie z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem, ale także dzięki swojej kreatywności i zachowaniu na konferencjach i podczas programów promujących FAME MMA 16. Podczas ostatniego spotkania na konferencji, "Daro Lew" opowiedział nam nieco o jego pomyśle walki z Jackiem Murańskim, podejściu do "Filipka", całego FAME MMA, a nawet co nie co o zarobkach w federacji. Okazuje się bowiem, że Kaźmierczuk w ostatnim czasie mógł spokojnie skupić się na przygotowaniach do starcia z "Filipkiem". 

Daro Lew szczerze przed walką z Filipkiem na FAME MMA 16! Wprost o zarobkach w federacji, od kilku miesięcy nie pracuje

Jeden z ulubieńców publiczności nie ukrywał, że obecnie mógł pozwolić sobie na to, aby nie pracować i jedynie trenować do walki. - Powiem szczerze, że ja się nie skupiam na finansach. Na pewno nie są to małe gaże, są to fajne pieniążki i ja oczywiście żyję teraz z oszczędności, bo też pracowałem tam przez siedem lat. Także pieniążki mam zaoszczędzone i na brak pieniędzy nie narzekać, więc można powiedzieć, że stać mnie na to, żeby za zaoszczędzone pieniądze sobie pracować. A tu wpadnie wypłata, to się jakoś tam zrekompensuje i będzie wszystko okej - wyznał w rozmowie z "Super Expressem". Zobaczcie cała rozmowę z "Daro Lwem", zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę Daro Lew - Filipek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze