Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus Gogglebox TTV

i

Autor: Instagram/ dominik_abus_oficjalnie Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus Gogglebox TTV

Dominik Abus nie miał zamiaru tego ukrywać! Chodzi o jego debiut w oktagonie, ujawnił całą prawdę przed PRIME Show MMA

2022-07-08 16:43

Po tym, jak Krzysztof Radzikowski oraz Konrad Karwat zadebiutowali już w oktagonie, wielu fanów "Strong Ekipy" oraz Gogglebox TTV mogło zadawać sobie pytanie, kiedy w klatce przyjdzie nam zobaczyć ostatniego z przyjaciół, Dominika Abusa. Okazuje się, że przyjaciel Radzikowskiego do tej pory mógł już pojawić się w klatce, o czym teraz opowiedział.

Dominik Abus oraz Krzysztof Radzikowski zdobyli olbrzymią popularność dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, a obecnie prowadzą swój własny kanał na YouTube "Strong Ekipa", który tworzą razem z Konradem Karwatem, gdzie często komentują obecne wydarzenia, jak chociażby to, co działo się na gali HIGH League 3. Popularność przyjaciół sprawiła, że zarówno Radzikowski, jak i Karwat zaliczyli już swoje debiuty w oktagonie podczas freak fightowych gal. Pozostał już więc jedynie Abus, ale jak się okazuje, nie spieszy mu się do klatki.

Mateusz Garmot wymownie po swojej ostatniej wygranej w UFC! Ważne słowa "Gamera", taka postawa budzi respekt

Dominik Abus szczerze o swoim debiucie w oktagonie. Gwiazdor Gogglebox TTV nie miał zamiaru tego ukrywać

Gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV nie ukrywał, że do tej pory już kilkukrotnie mógł zadebiutować w oktagonie, jednak odrzucił wszystkie oferty. - Z moimi walkami to jest tak, że mam wszędzie propozycje, siano odpowiednie, ale nie chce na razie. Znaczy nie chce w ogóle, bo ja za stary na to jestem, nie mam czasu się przewracać do matach. - stwierdził Abus podczas jednego z vlogów na kanale "Strong Ekipa" na YouTube.

Fani Krzysztofa Radzikowskiego oniemieli po zobaczeniu, jak wygląda teraz gwiazda Gogglebox TTV! Wystarczyło jedno niepozorne zdjęcie

Zobaczcie, jaki tatuaż zrobił sobie Krzysztof Radzikowski, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Dominik Abus powinien zawalczyć w MMA?

Dominik Abus ujawnił całą prawdę! Chodzi o jego ewentualną walkę w oktagonie, szczere słowa gwiazdora Gogglebox TTV 

Przyjaciel Krzysztofa Radzikowskiego dodał również, że obecnie nie byłby w stanie poświęcić treningom odpowiedniej ilości czasu, co również ma wpływ na jego decyzję. - Człowiek wymówka będą gadać, ale taka prawda jest. Mam dużo zajęć na co dzień i nie jestem w stanie się przygotować. A wyjść i dać chu***ą walkę no to po co? - dopytywał retorycznie Dominik Abus tłumacząc, dlaczego raczej nie będzie nam dane zobaczyć jego walki w MMA.

Norman Parke chce walki z 150-kilogramowym kolosem z Senegalu! Zaskakujące słowa przed PRIME MMA 2

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze